Прем'єри фільмів в грудня 2017

Що подивитися в кіно в грудні? У прем'єрах 2017 року значаться:

  • новий епізод «Зоряних воєн»;
  • мультфільм від творців "Льодовикового періоду";
  • продовження «Джуманджі»;
  • російська кінострічка про спорт;
  • історія про творця культової книги "Над прірвою в житі".

За прірвою в житі

прем'єра: 7 грудень 2017 року.

Кінострічка, яка розповідає про те, як з'явився головний герой культового роману "Над прірвою в житі" - Холден Колфілд, і як його автор - Джером Селінджер - став видатним письменником Америки, які вибрали дивовижну долю. Відмінний підбір акторів і оригінальний сценарій роблять цей фільм непоганим вибором для походу в кіно.

Зоряні війни: Останні джедаї

прем'єра: 14 грудень 2017 року.

Восьмий епізод «Зоряних воєн», сюжет, який тримають в секреті і грандіозний касовий успіх попереднього фільму. Чи варто про щось говорити, йти чи ні в кіно?

Рей зустрічається з єдиним залишилися в живих лицарем-джедаєм - Люком Скайуокером.
Кайло Рен спробує вгамувати амбіції, залишені у спадок знаменитим дідом Дартом Вейдером. Буде чергова боротьба добра і зла, а також багато епічності. А більшого нам знати і не треба поки.

Джуманджі: Поклик джунглів

прем'єра: 21 листопада 2017 року.

Четверо підлітків виявляються всередині гри "Джуманджі", на цей раз комп'ютерної. Щоб пройти гру і залишитися в живих, їм доведеться перетворитися в аватарів гри. Навряд чи нова частина зможе повторити успіх фільму з Робіном Вільямсом, але зробити приємність при сімейному перегляді цілком може бути їй під силу.

Фердинанд

прем'єра: 21 листопада 2017 року.

Новий мультфільм від творців "Льодовикового періоду". Фердинанд - самий добродушний бик у всій Іспанії. Незважаючи на значні розміри і незвичайну силу, він з дитинства вважав за краще сидіти на галявині і милуватися квітами замість того, щоб битися з іншими биками. За безглузду випадковість Фердинанд був обраний серед інших одноплемінників для участі в бою биків в Мадриді.

Фердинанду належить відстояти свої миролюбні переконання і нагадати нам про те, що навіть перед лицем труднощів головне - залишитися собою. Адже тільки так і можна змінити світ навколо.

Можна з упевненістю сказати, що діти будуть в захваті від перегляду. А ось як оцінять дорослі, дізнаємося після прем'єри.

Рух вгору

прем'єра: 28 листопада 2017 року.

«Легенда №17», тільки тепер про баскетбол і без Козловського.

Історія про легендарні "три секунди" - виграш збірної СРСР з баскетболу на Олімпіаді 1972 року в Мюнхені. Вперше за 36 років була обіграна команда США. Ніхто навіть подумати не міг про те, що це можливо - обіграти чудових американців в баскетбол. Ніхто, крім радянських баскетболістів.

Нас чекає хвиля патріотизму, а ось як її піднесуть, залишається під питанням: американці - погані, «поради» - хороші чи все-таки творці не підуть на поводу сучасної політики, дізнаємося в кінці року.

Loading...