Рецензія на фільм «Вбивство в Східному експресі» (2017)

Оригінальна назва: Murder on the Orient Express.

дата виходу: 3 листопад 2017/9 листопада 2017 в Росії.

Жанр: Драма, кримінал, детектив.

режисер: Кеннет Брана.

В ролях: Кеннет Брана, Пенелопа Крус, Віллем Дефо, Джуді Денч, Джонні Депп, Джош Гад, Дерек Джекобі, Леслі Одом мл., Мішель Пфайффер, Дейзі Рідлі.

тривалість: 114 хв. / 1:54.

Вікове обмеження: 16+.

На одному з найрозкішніших поїздів Європи «Східному експресі» сталося загадкове вбивство багатія. На щастя, в вагоні, де було скоєно вбивство, подорожує знаменитий геніальний сищик з Бельгії Еркюль Пуаро. І тепер він повинен знайти вбивцю в поїзді, поки той не завдасть свій наступний удар. Кожен з пасажирів під підозрою.

Зав'язка сюжету фільму не є вже чимось новим і несподіваним. Один детектив, кілька підозрюваних, не перша за рахунком екранізація роману Агати Крісті. Багато знайомі з оригіналом або бачили минулі версії фільмів. Що ж відрізняє фільм Кеннета Брани від інших кінострічок про «Східний експрес»?

В першу чергу, звичайно сам детектив Еркюль Пуаро. Сищик у виконанні режисера і актора Кеннета Брани - це не низька людина з маленькими вусиками і яйцеподібної головою. Але це все той же Пуаро. Він перфекціоніст і чистюля в повній мірі, а його вуса дійсно предмет гордості. Детектив тут не тільки працює «сірими клітинами», але періодично любить екшен: то увяжется в погоню, то в бійку. Але не варто кидатися гнилими бананами, тут екшену мало, і він до місця. До режисерові є тільки одне питання по герою. Дуже часто згадується по фільму «його Катрін», але історія цієї любові розкрита рівно на 0%, і незрозуміло, навіщо так часто вставляли в фільм звернення Пуаро до цієї дівчини на фотографії.

Новий фільм «Вбивство в Східному експресі» став більш барвистим і багатим. Тут і чудові краєвиди Стамбула, і засніжені гори, і буйство погоди, і сам потяг. Відчувається, що на декорації і костюми було витрачено багато часу і сил.

А ще тут ціла плеяда зірок-акторів, молодих і не дуже. Але як часто буває в таких випадках, не всі актори змогли розкритися в повній мірі, і справа тут не в тому, що вони не вміють грати, а в тому, що персонажів багато, а часу екранного мало. Так, наприклад, персонаж Пенелопи Крус в 1975 приніс Інгрід Бергман Оскар за кращу жеснкую роль другого плану. Тут же Вона просто пару раз згадує бога і диявола, і пропаде до фінальної розв'язки.

Звуковий супровід не запам'ятовується, але і не заважає. Фонова музика під час повільного оповідання може і приспати стомився глядача. В цьому і головний мінус фільму. Він затягнуть. Нехай тут і є деякі сцени екшену, але в цілому це класичний детектив. Не варто чекати чогось особливого, як в тому ж «Шерлока».

Loading...