Рецензія на фільм «Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт» (2007)

Оригінальна назва: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street.

дата виходу: 3 грудень 2007/10 квітня 2008 в Росії.

Жанр: Жахи, трилер, драма, музика.

режисер: Тім Бертон.

В ролях: Джонні Депп, Хелена Бонем Картер, Алан Рікман, Тімоті Сполл, Саша Барон Коен, Джеймі Кемпбелл Бауер, Лора Мішель Келлі.

тривалість: 116 хв. / 1:56.

Вікове обмеження: 18+.

Найкривавіший мюзикл в історії сцени стає найкривавішим в історії кіно. Темна історія про трагедію і помсти з горем, з хаосом і кривавими, але хорошими м'ясними пирогами.

Фільм показаний в чорно-білих тонах, що трохи пригнічує, адже всі сцени видаються розмитими і трохи нудними. Однак сам сюжет - це феєричний мікс радості, щастя, з подальшими трагедіями, які призводять до посилення і нелюдською помсти.

Фільм зітканий із одних тільки антагоністів, які, тим не менш, вистраждали багато, перш ніж прийти до такого плачевного стану постійного пошуку способів помсти. Джонні Депп, Хелена Бонем Картер і Алан Рікман - по справжньому зоряний склад найкращих акторів жанру фентезі.

За сюжетом фільму, глядачі бачать щасливу сім'ю, яка виховує маленьку донечку. Дружина і дочка самого кращого цирульника на Фліт Стріт настільки прекрасні, що в дружину закохується місцевий суддя і просто живе метою її дістати. Як і всі вищі представники роду людського, він мерзенний і пихатий, при чому не гребує самими низинними способами, домагаючись бажаного.

У підсумку, він заманив бідолаху до себе в будинок, осередок розпусти і брудної похоті, де піддав її публічного насильства. Бідолаха збожеволіла від ганьби і горя. Чоловік був посаджений у в'язницю і відправлений на каторгу, а дочка дісталася судді, якого успішно зіграв Алан Рікман.

Минув час і цирульник повернувся додому. Він бере собі ім'я Суїні Тодд і збирається мститися. За зруйноване щастя, за які пішли роки, які більше не повернути, і за дочку, яка залишилася сиротою в цьому світі. Він зустрічає шалену господиню таверни і власницю цирульню, де власне і відбуваються всі дії фільму.

Суїні Тодд домагається успіху як найкращий цирульник, і натовпи багатіїв приходять до нього, щоб він довів їх особи до сліпучого сяйва чисто поголеною бороди. У їх числі сам суддя, за життям якого полює кращий цирульник і майстер лез Суїні Тодд.

Фільм не позбавлений недоліків, але все ж має ту родзинкою, яка робить його найкращим мюзиклом з елементами драми. Після перегляду фільму залишається безліч питань, відповіді на які доведеться додумувати самостійно.

Loading...