Джуді Грір приєднається до акторського складу «Хеллоуїн повертається»

Продовження легендарного фільму жахів «Хеллоуїн» починає набирати обертів. Не так давно стало відомо, що Джеймі Лі Кертіс повернеться в культову франшизу для повернення до ролі Лорі Строуд, а вже сьогодні було зроблено офіційну заяву з приводу Джуді Грір. Американська актриса на час перетвориться в Карен Строуд - дочка Лорі.

Творець оригінального фільму 78-го року Джон Карпентер виступить як в ролі виконавчого продюсера, так і в ролі композитора. Сценарій був розроблений режисером Девідом Гордон Гріном спільно з Денні Макбрайдом. За своєю суттю фільм стане сюжетним продовженням картини 1981 го року «Хеллоуін 2»: Майк Майерс повернеться щоб в черговий раз помірятися силами з Лорі Строуд.

Стрічка з'явиться на екранах кінотеатрів у жовтні 2018 го року, а за її прокат будуть відповідати студії Universal і Blumhouse Productions. Джуді Грір на даний момент зайнята відразу в декількох проектах, в числі яких картина Клінта Іствуда «15:17 На Париж», продовження Супергеройське блокбастера «Людина-мураха і Оса», а також драматична комедія «Куди ти поділася, Бернадетта?».

Loading...