Прості життєві радощі з незвичного ракурсу

Базується в Парижі фотограф Флоріан Боденон (Florian Beaudenon) представив серію соціальних фотографій, об'єднаних під загальною назвою -Instant Life, або "Момент життя". На фотографіях ми бачимо повсякденні сценки абсолютно різних людей в простий домашній обстановці. Це немов поглянути на те, що відбувається зверху вниз, зупинитися на мить і замислитися ...

Фотограф вторгся в повсякденне життя таких різних людей - художниці, молодої мами, студентки ... І зобразив їх улюблені моменти з життя з незвичайною перспективи - з висоти.

Особливість фотографій з проекту "Момент життя" надає нетипова і дуже цікава композиція. З першого погляду здається, що картинка виглядає хаотичною. Але якщо уважніше придивитися, то видно, що всі елементи на знімку ретельно підібрані, а кольори і форми поєднуються ідеально.

Французький фотограф Флоріан Боденон живе і працює в Парижі. Він реалізує свої приватні фотопроекти, а також займається комерційною портретною фотографією.

Своїм проектом автор хотів підкреслити важливість таких моментів в нашому житті, на які ми, як правило, не звертаємо уваги.

Розслабитися в ванній, почитати книгу, провести час з одним, присвятити дозвілля своєму хобі, розвивати свої захоплення - ось що, на думку автора, має бути для нас найважливішим і робити нас щасливими.

Loading...