Чи складно працювати стюардесою

Петербурженка Анастасія Манджосов відмовилася від кар'єри в сфері фінансів і бізнесу заради роботи бортпровідницею в Emirates Airline. Дівчина розповіла, що найбільше подобається їй в її професії, на що варто звертати увагу в подорожах і чи складно працювати стюардесою.

Отже, у тебе дві вищі освіти в сфері фінансів - це правда? Навчалася в Петербурзі?

Так, народилася і навчалася в Петербурзі: ступінь бакалавра отримала в Санкт-Петербурзькому університеті економіки і фінансів (СПбГЕУ), а магістратуру Міжнародного бізнес-адміністрування закінчила за програмою подвійного диплому - встигла повчитися як в Петербурзі, так і в Німеччині.

І як у дівчини з фінансовою освітою з'явилася ідея піти працювати в Emirates?

Чесно кажучи, ідея прийшла абсолютно спонтанно і випадково. У той момент у мене за плечима вже був досвід життя за кордоном: участь в програмі Work and Travel USA, завдяки якій провела три місяці в Нью-Йорку, навчання в Гамбурзі, піврічна стажування в HR в Дубаї.

Саме в цій вакансії мене, перш за все, привернула можливість працювати в компанії-лідера індустрії, стати частиною багатонаціональної команди, ну і можливість подорожувати, а також постійне базування в Дубаї, який я до того моменту вже полюбила. Плюс до цього tax-free пакет, проживання та додаткові нематеріальні бонуси.

Уже під час відбору, який складався з декількох стадій, я паралельно вивчала в інтернеті можливі нюанси роботи, специфіку компанії, блоги стюардес Emirates. Саме це, до речі, і допомогло мені зробити остаточний вибір на користь вакансії.

Складний був конкурс і чи довго відбувався весь процес відбору в Emirates? Які взагалі були вимоги до дівчат і що виявилося найскладнішим особисто для тебе?

Якщо відкинути емоційну сторону цього досвіду і зосередитися на цифрах: з двох сотень тисяч відгуків на вакансію з усього світу Еmirates відбирає тільки шість тисяч молодих людей і дівчат, які згодом отримують роботу.

Перший день відбору проходив з 9 ранку до 6 вечора і складався з 4-5 турів, після кожного з яких проводився відсів кандидатів. Весь процес проходив англійською мовою і складався, в основному, з групових завдань, ситуаційних ігор і тесту на знання англійської мови.

До цього я не працювала в авіації і мало уявляла собі специфіку роботи стюардеси, і тому найскладнішим для мене було продемонструвати саме ті якості, які були цікаві представникам компанії. Тому я покладалася на свій досвід роботи в сфері обслуговування, інтуїцію і, звичайно, зростає почуття суперництва, коли з кожним туром нас покидало все більше і більше кандидатів.

Потім ще кілька днів проводились особисті співбесіди один на один з представниками HR-компанії. Після цього - близько двох місяців очікування так званого Golden Call - дзвінка з Дубая з пропозицією роботи.

В цілому процес відбору зайняв
чотири місяці, а ще через півтора
я летіла пасажиром рейса
Еmirates Петербург-Дубай.

Безумовно, відбір був довгим, але якщо врахувати, що в даний момент в компанії працюють більше двадцяти тисяч стюардес, а до кінця 2015 року до нас приєднаються ще п`ять тисяч, це досить зрозуміло.

Але якесь уявлення про роботу стюардеси ти до цього мала? Раз досить багато подорожувала?

Чесно кажучи, невелика. Як і будь-яка інша професія, робота стюардеси іноді може бути виснажливою, географія наших рейсів охоплює практично весь світ: Європа, Азія, Північна і Південна Америка, Австралія, Африка.

Зміни часових поясів і клімату,
джетлаг (синдром зміни часових поясів),
нерідко робота в нічні години -
все це не проходить безслідно
і, здається, мої біологічний годинник
вже абсолютно збиті з пантелику.

Більш того, працюючи на найбільших і просунутих лайнерах в індустрії, A380, де тільки економічний клас складається з порядку 427 місць, а загальна місткість двох поверхів літака - близько 517 пасажирів, ти постійно спілкуєшся з неймовірно великою кількістю людей. У перший місяць роботи я явно відчувала надлишок спілкування. Хоч і отримувала від цього задоволення в процесі, але під кінець робочого дня сил не залишалося навіть на скайп з рідними.

При цьому, напевно, складно було б знайти іншу роботу, яка здатна дати порівнянне кількість подорожей, вражень, емоцій і досвіду. Мене шалено надихає можливість працювати в команді з людьми з усього світу, прокидатися кожен день з новим видом з вікна і, залишаючи валізу в готелі, поспішати досліджувати самі непередбачувані країни і міста, в середньому п'ять-сім на місяць.

Був у тебе якийсь незвичайний досвід на борту?

Пригадується рейс до Мадрида, який припав на перший тиждень запуску нових лайнерів A380 по цьому маршруту і відкриття гейта для Emirates A380 в аеропорту Мадрид-Барахас. Сказати, що пасажири були в захваті від літака - не сказати нічого: вони фотографували сходи, що ведуть на верхню палубу, зону відпочинку Onboard Lounge, чоловіча половина пасажирів розпитувала нас про технічні особливості літака, персональних каютах і душах-SPA в першому класі.

Ще на пам'ять приходить рейс на Мальдіви, де зазвичай основний пул пасажирів становлять молоді сім'ї. І якщо на шляху в Мале ми, в основному, бачили щасливі натхнені особи, то на зворотному рейсі в Дубай кілька пар просили помінятися місцями з сусідами, щоб не сидіти разом. Будь-яке, звичайно, буває.

Як би ти визначила, що найважливіше в твоїй роботі?

Звичайно, забезпечити безпеку пасажирів на борту. Між іншим, для досягнення цієї мети перед початком польотів все стюардеси Еmirates проходять інтенсивний двомісячний тренінг, який охоплює як основи систем і функціонального оснащення літака, так і надання першої медичної допомоги. Мова йде про приблизно півсотні медичних випадків, від анафілактичного шоку до пологів.

Ми навчені правилам поведінки
в екстремальних ситуаціях: посадці на
воду, гасіння пожеж, самообороні і
багато чому іншому - мій брат якось пожартував,
що я готова піти в спецназ.

Який у тебе робочий графік?

Щомісяця нам видається так званий ростер - розклад на наступні 30 днів. В середньому, я відвідую до восьми країн в місяць - і якщо політ триває довше 5-6 годин, ми залишаємося в країні перебування від доби до трьох днів. Між польотами, як правило, два-три вихідних.

Я трохи погортала твій інстаграм, ти майже нічого не публікуєш про роботу, чому?

Коли я працюю на борту, нерідко немає часу присісти, що вже говорити про фото або публікаціях в інстаграм. Але в соціальних мережах я викладаю один з найважливіших і приємних аспектів моєї роботи - подорожі.

На мій погляд, на даний момент існує ряд стоять блогів, YouTube-каналів і інстаграм-акаунтів моїх колег, в яких можна знайти інформацію про специфіку роботи в компанії, не кажучи вже про офіційні ресурсах. А я хочу просто поділитися з друзями і близькими тими неймовірними місцями, які мені вдається відвідати, і емоціями від подорожей.

Є у тебе якісь захоплення, крім подорожей?

Дуже складно знайти час для хобі, коли твоїм основним захопленням є твоя ж робота. Я хочу вільно володіти ще двома мовами - і планую найближчим часом почати працювати в цьому напрямку.

До речі, кожне без винятків моє подорож починається зі знайомства з місцевою кухнею: дімсами в Шанхаї, паелья з морепродуктами в Мадриді, "фіш енд чіпс" в Лондоні, тому ка на Пхукеті, стейк з австралійської яловичини в Сіднеї - як думаєш, чи може їжа бути хобі?

Під час поїздок в нові міста я намагаюся виходити із зони свого гастрономічного комфорту і пробувати те, що не змогла б замовити де б то не було ще. Національна кухня - невід'ємна частина культури і історії країни, а також вельми приємний аспект будь-якої подорожі.

А куди найбільше любиш приїжджати або прилітати?

Для нас і наших родичів компанія пропонує дуже привабливі знижки на покупку квитків. Тому навіть якщо не виходить побувати де-небудь по роботі, ми завжди можемо подорожувати по 149 напрямках в наші вихідні дні або під час відпустки.

Коли видається така можливість, я дуже люблю повертатися в Азію - Японія, Таїланд, Гонконг. Завжди радію рейсам в Австралію і Нову Зеландію - там неймовірна природа, люди, кухня.

І чим більше я подорожую по світу,
тим сильніше в мені міцніє бажання
відправитися в тур по Росії.

Я не можу навіть уявити, як багато неймовірних місць можна відвідати на Далекому Сході, в Сибіру, ​​на Кавказі. Можливо, найближчим часом в таку поїздку я відправитися не зможу, але знаю точно, що в певний момент я відкладу свій закордонний паспорт, і ця мрія обов'язково здійсниться.

mks_button size = "medium» title = »@ anastasia_mandzhos» style = »rounded» url = "// www.instagram.com/anastasia_mandzhos/» target = "_ blank" bg_color = "# 125688" txt_color = "# FFFFFF» icon = »fa-instagram» icon_type = "fa»

За матеріалами: tjournal.ru

Loading...