Життя повії звичайної

Данська фотограф Марі Халд (Marie Hald) стежить за життям Бонні - повії з 20-річним стажем.

Бонні - 38-річна мати трьох дітей, чесна платниці податків й з великим досвідом працівниця секс-індустрії. У фотопроекті Марі демонструє глядачеві звичайні будні Бонні - її роботу, побут, дітей, церква, відпочинок.

Бонні займається проституцією з 18 років, коли вона з подругою спробувала попрацювати в борделі одного маленького містечка. Бонні не сподобалося, але їй потрібні були гроші.

Бонні працює під псевдонімом "Патриція", щоб відокремити професійну діяльність від особистого життя.

14-річний син Бонні Олівер зв'язався з поганою компанією і потрапив в неприємну історію. Після цього Бонні вирішила відправити його в закриту школу на Карибських островах.

6-річний син Бонні Ноа думає, що його мати - хатня робітниця. Старші діти знають, чим вона насправді заробляє на життя. Про це знають і їх однокласники, які знущаються над ними, питаючи, скільки коштує провести ніч з їх матір'ю.

Уклавши дітей спати, Бонні займається власними справами і планує наступний день.

Бонні знімає в сусідньому селі невеликий будинок і працює там з 9 до 16 годин. Після цього вона забирає дітей зі школи.

З тих пір, як проституція в Данії була легалізована, Бонні зареєструвалася як підприємець і платить податки.

Конфірмація старшого сина Бонні Олівера в місцевій церкві. Про своє дитинство у Бонні залишилися погані спогади: часто її батьки замість того, щоб відправити дітей до школи, брали їх з собою в бар. Коли Бонні була маленькою, її батька посадили в тюрму за вбивство.

Бонні і її краща подруга після конфірмації Олівера.

Бонні і її діти, які повернулися зі школи.

Колись Бонні довелося провести деякий час у в'язниці, але не за заняття проституцією, а за шахрайство.

Бонні дивиться реаліті-шоу, а Ноа робить домашню роботу.

Бонні любить татуювання, недавно вона зробила собі ще одну: кольє з хрестом.

Дочка Бонні Мішель і її подруга, яка вчиться робити татуювання. У п'ятницю ввечері вона зробила Бонні нове татуювання на руці.

Бонні каже, що була б рада заробляти іншим способом, але її робота - це те, що вона вміє робити найкраще, а крім того, їй подобається приносити задоволення своїм клієнтам.

Олівер їде в школу на Карибських островах.

Бонні сподівається, що її діти ніколи не будуть працювати в секс-індустрії. Але якщо це все-таки трапиться, то вона обов'язково поділиться з ними своїм досвідом, щоб вони уникнули тих проблем, з якими стикалася вона сама.

Джерело: esquire.ru