Коротше нікуди: 10 серіалів, які можна подивитися за вихідні

Шерлок

4 сезони, в кожному - по три серії.Загальна тривалість серіалу - 22 години 30 хвилин.

Історія про сучасних Шерлока і Ватсона. Серіал представляє собою вільну адаптацію творів Артура Конан Дойля про приватного детектива Шерлока Холмса і його напарника, доктора Джона Ватсона. Дія перенесено з дев'ятнадцятого століття в наші дні. Режисери спорядили сищиків сучасними гаджетами (смартфони і ноутбуки грають в серіалі не останню роль), замінили курильну трубку на нікотиновий пластир. Але злочини, які належить розкрити Шерлоку і Ватсону, по своїй загадковості не поступаються тим подіям, які відбувалися в Англії XIX століття.

Справжній детектив

2 сезону, 16 серій.
Загальна тривалість серіалу - 16 годин.

У кожному сезоні - своя сюжетна лінія. У першому сезоні глядачам разом з двома детективами належить розкрити кілька звірячих вбивств. Перше відбулося в далекому 1995 році. Друге - в 2012. В обох випадках загиблі - дівчата, убиті схожим чином. У другому сезоні детективи будуть розслідувати справу про вбивство мера невеликого американського містечка. Поступово, крок за кроком розплутуючи клубок, детективи розкривають цілу павутину змов і махінацій.

Твін Пікс

2 сезону, 30 серій.
Загальна тривалість серіалу - 23 години 30 хвилин.

Один з найзагадковіших серіалів, знятий Девідом Лінчем. Дія відбувається в невеликому американському містечку Твін Пікс, розмірене життя якого порушує вбивство місцевої школярки Лори Палмер. Дівчину знайшли мертвою на березі озера - тіло було загорнуте в поліетилен і викинуто хвилями на берег. Хто вбив Лору Палмер? Протягом двох сезонів над цією загадкою битимуться агент Купер і шериф Труман.

Створюючи вбивцю

2 сезону, 11 серій.
Загальна тривалість серіалу - 11 годин.

Документальний серіал розповідає про Стівена Ейвері, жителі невеликого містечка Менітуок. У 1985 році його засудили за згвалтування, якого він не скоював. Майже через двадцять років, в 2003 році, була проведена нова експертиза ДНК, яка підтвердила його невинність. Стівена випустили на свободу, і він ледь не став національним героєм. А потім його звинуватили у вбивстві і знову відправили за грати, на цей раз - довічно.

Світ дикого заходу

Поки знятий тільки 1 сезон, 10 серій.
Загальна тривалість серіалу - 10 годин.
Прем'єра другого сезону повинна відбутися в 2018 році.

Світ дикого заходу - так називається парк розваг, побудований в недалекому майбутньому. Цей атракціон - точна інсценування світу, який був кілька століть назад. Замість людей там - роботи-андроїди, які самі не підозрюють про те, що кожне їхнє дію запрограмовано спеціальною програмою. Щодня вони виконують одні і ті ж дії розважаючи багатих відвідувачів, а на наступний ранок їм стирають пам'ять і роботи проживають попередній день по новій. Одного разу розумна програма дає збій ...

Дуже дивні справи

Поки знятий тільки 1 сезон, 8 серій.
Загальна тривалість серіалу - 8 годин.
Прем'єра другого сезону повинна відбутися в 2017 році.

Невеликий американський містечко, 1983 рік. При нез'ясовних обставинах пропадає маленький хлопчик на пошуки якого виходить місцевий шериф, мати і його друзі. І в той же час з секретної лабораторії збігає дівчинка, яка має телепатичні здібності. Незабаром в місті починає відбуватися все більше дійсно дивних загадкових подій.

Коротше

2 сезону, 156 серій.
Загальна тривалість серіалу - лише 1 годину 56 хвилин.

Кожна серія триває не більше двох хвилин. Ніякої води, ніяких дурних розмов і любовних трикутників, розтягнутих на кілька серій. Історія розповідається від першої особи, молодого холостяка.

Світлячок

1 сезон, 14 серій.
Загальна тривалість серіалу - 9 годин 48 хвилин.

Купка аферистів на старенькому зорельоті класу Firefly ( "Світлячок") мотається з одного терраформіровать планети на іншу, перевозячи контрабандні вантажі і потрапляючи в різні делікатні ситуації. Очолює цей бравий екіпаж капітан Мел Рейнолдс, ветеран громадянської війни за незалежність, який бився на боці тих, хто програв.

11.22.63

1 сезон, 8 серій.
Загальна тривалість серіалу - 8 годин.

Екранізація твору Стівена Кінга. Головний герой - Джейк Амберсон - працює вчителем англійської мови. Одного разу йому показують портал в минуле, тільки ось потрапити можна тільки в певний час і місце - в 22 листопада 1963 року. Чому саме це дата? Тому що через кілька днів має відбутися вбивство Джона Кеннеді і завдання Джейка - запобігти злочинові. Але що з цього вийде? Адже всі пам'ятають фільм "Ефект метелика".

Чорне дзеркало

4 сезони, 19 серій.
Загальна тривалість серіалу - 13 годин 37 хвилин.

Поява нових технологій в світі часто впливає на життя людини, на його побут і навіть спосіб життя. Але чи можуть нові технології вплинути на саму людину, змінити його поведінку і внутрішній світ? Ми поклали на вівтар Google і Apple і поклоняємося їм. Facebook-алгоритми знають про нас більше, ніж наші власні батьки. У нас є доступ до всієї інформації в світі, але в голові вистачає місця лише для того, щоб сприйняти 140 символів з повідомлення в Твіттері. В "Чорному дзеркалі» відображається загальне занепокоєння за наш сучасний світ ...

Loading...