Гус Фрінг з серіалу "У всі тяжкі" з'явиться в третьому сезоні "Краще телефонуйте Солу"

Прем'єра третього сезону серіалу "Краще телефонуйте Солу" запланована на 2017 рік. Якщо вірити даним "Кинопоиск", то перші серії ми зможемо побачити вже через кілька місяців - у квітні. Напередодні цієї події продюсери серіалу вирішили підігріти глядацький інтерес, випустивши вірусну рекламу з недвозначним натяком на появу в третьому сезоні нового героя. Тим, хто дивився серіал "У всі тяжкі", він добре знайомий - це Густаво Фрінг, власник мережі ресторанів "Брати курчата" і найбільший наркоторговець в Альбукерке.

30-секундний вірусний ролик знятий як реклама мережі ресторанів "Los Pollos Hermanos" ( "Брати курчата"). Жодного натяку на серіали "У всі тяжкі" і "Краще телефонуйте Солу". У першій половині ролика нам показують стандартну рекламу громадського харчування - задоволена сім'я з дітьми, забігали в ресторан швидкого харчування "Брати курчата", процес приготування соковитих шматочків курки у фритюрі ... В кінці реклами з'являється сам власник ресторану - Густаво Фрінг, який говорить, що якщо вам не сподобалися курячі крильця, то ви можете за них не платити.

Здавалося б, до чого тут вірусний ролик "Los Pollos Hermanos" і третій сезон "Краще телефонуйте Солу"? Паралельно з виходом ролика в світло актор Джанкарло Еспосіто, який грає Густаво Фрінг, написав у своєму Твіттері: "Я повернувся! Те, чого ви так довго чекали, гряде сходження Гуса". Нагадаємо, в серіалі "У всі тяжкі" герой Еспозіто загинув.

  • Серіал "Краще телефонуйте Солу" є спін-оффом (приквелом) серіалу "У всі тяжкі". Він розповідає про події, які передували "Breaking Bad". Події серіалу розгортаються в 2002 році в місті Альбукерке і зосереджені на життя дрібного адвоката Сола Гудмана за шість років до його появи в серіалі "У всі тяжкі".