На BBC стартував новий серіал "Табу" з Томом Гарді в головній ролі: дивитися чи не дивитися

На російському телеканалі "ТV 1000" показали перші серії гучного британського серіалу "Табу", який розповідає про Лондоні дев'ятнадцятого століття.

У Facebook і Twitter вже щосили порівнюють серіал з "Грою престолів" і "Картковим будиночком", переконуючи, що "Табу" їм ні в чому не поступається. Експерти солідарні: кінокритик Костянтин Мильчин на сайті ТАСС опублікував колонку, в якій написав, що у серіалу "Табу" є всі шанси стати модним.

- Серіал цього і правда заслуговує, - каже Мильчин. - Тут ми бачимо помста сина за батька, все пороки Лондона, підкорення Дикого Заходу, боротьбу самотнього героя проти системи.

В основі сюжету - історія Джеймса Делейні, який на початку 19 століття будує свою корабельну імперію і кидає виклик суспільству. У 1814 році, після 10-річного вояжу в Африку, Джеймс повертається в Лондон з чотирнадцятьма вкраденими алмазами, щоб помститися за смерть свого батька. Подальші події розгортаються на тлі атмосферного Лондона 1800-х років. До речі, музику до серіалу написав композитор Макс Ріхтер.

Серіал "Табу" можна буде подивитися за вихідні - там всього 8 епізодів. Серії будуть виходить щотижня, починаючи з 7 січня. Останню серію покажуть в останній день зими, 28 лютого.

Loading...