У новому сезоні "Ігри престолів" пожвавлять вже мертвого персонажа, якого вбила Арья Старк

Сьомий сезон серіалу "Гра престолів", прем'єра якого відбудеться влітку цього року, здивує шанувальників не тільки закрученим сюжетом і несподіваними подіями, а й персонажами, деяким з яких і зовсім належить повстати з мертвих. Зокрема, на екрані знову з'явиться Уолдер Фрей - лорд переправи і організатор "червоною весілля", на якій були ads_blur_spoilerковарно вбиті Робб Старк і його вагітна дружина. Пізніше молодша сестра Робба - Ар'я Старк - помстилася Фрею за смерть своїх близьких, перерізавши йому горло. / Ads_blur_spoiler

Інформація про те, що вбитий герой знову з'явиться в сюжетній лінії сьомого сезону, стала відома завдяки резюме актора Девіда Бредлі. На сайті акторського агентства, яке представляє Бредлі, зазначено, що той знімався в 1, 2, 6 і 7 сезонах "Ігри престолів".

Втім, шанувальники серіалу скептично ставляться до того, що Уолдер Фрей дійсно повстане з мертвих. Деякі дотримуються думки, що персонажа Фрея буде використовувати Арья Старк, навчитися майстерності надягати чужі обличчя. Ще одна можлива причина появи убитого лорда переправи - флешбеки, які розповідатимуть глядачам невідому раніше передісторію сьогоднішніх подій.

  • Зйомки сьомого сезону "Ігри престолів" стартували в кінці жовтня 2016 року в Іспанії. Шанувальники серіалу зможуть побачити перші серії вже цього літа.
  • Провідні актори серіалу будуть отримувати по 1,1 мільйонів доларів за кожну серію сьомого і восьмого сезонів.

Loading...