З'явився тизер другого сезону серіалу "Любов" ( "Love") про відносини двох невдах

26 січня на офіційному YouTube-каналі американського телеканалу Netflix з'явився 29-секундний тізер другого сезону серіалу "Любов", який розповідає про стосунки двох невдах.

За сюжетом, одного разу в самому звичайному магазині зустрічаються два самих звичайних людини - 31-річний закоренілий холостяк Гас і 32-річна любителька випити Міккі, раз в тиждень відвідує засідання "Клубу анонімних алкоголіків". Спочатку вони стають друзями, а потім намагаються побудувати відносини.

Прем'єра другого сезону, який буде складатися з 12 серій, відбудеться вже через півтора місяці - 10 березня. У якому руслі будуть розвиватися відносини головних героїв - поки тримається в секреті. Проте, шанувальники серіалу налаштовані оптимістично. Під тизером на YouTube - десятки коментарів, які зводяться до одного: "Любов" - це самий недооцінений аудиторією серіал Netflix.

  • Сценарій для серіалу написав Джадд Апатоу, відомий за фільмами "Сорокарічний незайманий", "Дівич-вечір у Вегасі", "Трішки вагітна" і "Кумедні люди".

Loading...