Серіал "Хайстон" вирішили заморозити

Телеканал Amazon вирішив припинити випуск комедійного серіалу "Хайстон", який продюсував Саша Барон Коен. Як пояснили представники телеканалу, серіал не виправдав їхніх очікувань.

- Нам подобаються Боб, Джон, Вел, два продюсера з однаковим ім'ям Тодд, а також вся знімальна група. Але, на превеликий жаль, не кожен серіал виходить успішним, - так аргументував своє рішення глава Amazon Studios Джон Льюїс.

Вперше про зйомки серіалу "Хайстон" заговорили в 2015 році. Тоді ж, в листопаді, відбулася прем'єра пілотної серії. Серіал мав розповісти глядачам історію Хайстона Ліггетса - молодого хлопця, який після закінчення школи не може визначитися, чим буде займатися в цьому житті. Батьки допомагають йому різними порадами, але найголовнішими порадниками стають його знайомі, в числі яких є музиканти, актори і навіть вчені. Правда, все його знайомі - це всього навсього лише ілюзія.

Режисерами серіалу були Джонатан Дейтон і Валері Феріс. Саша Барон Коен, відомий за такими фільмами як, "Борат" і "Диктатор", виступав виконавчим продюсером.

Loading...