З'явився тізер п'ятого сезону серіалу "Картковий будиночок": про що він буде і коли відбудеться прем'єра першої серії

Тизер нового сезону серіалу "Картковий будиночок" (House of Cards) був опублікований на офіційній сторінці серіалу в Facebook ввечері в цю п'ятницю, 20 січня. Продюсери спеціально дочекалися зручного моменту і розмістили 28-секундний відеоролик в мережі за годину до інавгурації нового президента США Дональда Трампа. Буквально за кілька годин тизер п'ятого сезону подивилися майже чотири мільйони людей.

Ролик дуже аскетичний: американський прапор, перевернутий догори ногами, і хор дитячих голосів, що читає клятву вірності прапору Сполученим штатам Америки. В кінці тізера з'являється напис: 30.5.2017, яку багато користувачів розцінили як дату прем'єри першої серії п'ятого сезону "Карткового будиночка".

Пост c цим відео викликав десятки тисяч коментарів на Facebook. В тому числі, фанатів політичного серіалу заохотило то, що тизер був опублікований в день інавгурації нового президента.

- Цей незграбний момент, коли Френк Андервуд (головний герой серіалу, конгресмен від демократичної партії, тиран і інтриган - прим.авт.) Виглядає більш відповідним президентом, ніж Трамп, - цей коментар чоловіка на ім'я Ian Childs став найпопулярнішим і зібрав більше семи тисяч коментарів.

Деякі користувачі і зовсім будують прогнози, про що буде п'ятий сезон House of Cards.

- Мій прогноз: Френк Андервуд інсценує теракт, в ході якого загине перша леді, і використовує його, щоб отримати додаткові бонуси зі свого президентства, - пише користувач Facebook під назвою Walter Lopez.

  • "Картковий будиночок" - американський політичний серіал, що розповідає про конгресмена від Демократичної партії Френка Андервуда (його грає Кевін Спейсі), який допоміг Гаррету Уокеру стати президентом. Як бонус за настільки вагому допомогу йому обіцяли посаду державного секретаря США, однак в підсумку дали від воріт поворот. Розлючений Андервуд, а також його дружина, готовий піти на все заради помсти.
  • Перший сезон серіалу вийшов в 2013 році. На даний момент знято чотири сезони. Зараз йдуть зйомки п'ятого.

Новий сезон "Карткового будиночка" ви також зможете подивитися на своєму мобільному телефоні або планшеті. А для того, щоб сигнал не зникав, варто вибрати 4G роутер в ShopCarry.ru.

Loading...