"Доктор Хто" тепер без Доктора: Пітер Капальді залишає серіал, разом з ним йде ще один актор

Актор Пітер Капальді, який грає роль Доктора в серіалі "Доктор Хто", Оголосив про свій відхід з проекту в прямому ефірі BBC. Несподівана заява він зробив у понеділок, 30 січня:

- Зйомки в серіалі - це найбільша можливість працювати з блискучою командою для глядачів по всьому світу. Я думаю, разом ми забезпечили серіалу світле майбутнє. Я не можу висловити свою подяку словами. Це було космічно, - сказав в інтерв'ю BBC Пітер Капальді.

В останній раз ми побачимо Капальді в ролі Доктора в різдвяному випуску 2017 року, який вийде в грудні. Що спонукало актора кинути на півдорозі популярний проект - невідомо. В одному з інтерв'ю він обмовився, що за чотири роки безперервних зйомок злегка втомився, переріс проект і хоче чогось більшого. Американський таблоїд Hollywood Reporter повідомляє, що разом з Капальді серіал "Доктор Хто" залишає Стівен Моффат (сценарист і виконавчий продюсер).

  • Пітер Капальді - дванадцятий актор, який зіграв роль Доктора Хто. Вперше він з'явився в серіалі чотири роки тому, в 2013 році. До речі, цікавий факт: до Капальді роль Доктора пропонували зіграти Бенедикт Камбербетч (Шерлок Холмс з однойменного британського серіалу), однак він відмовився.
  • "Доктор Хто" - фантастичний серіал про пригоди інопланетянина-гуманоїда, який називає себе Доктором. Прем'єра серіалу відбулася більше десяти років тому, в 2005 році. За цей час знімальна команда зняла 10 сезонів. Завдяки цьому "Доктор Хто" увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найтриваліший науково-фантастичний серіал.

Loading...