Серцю не накажеш: з ким зустрічаються актори з наших улюблених серіалів

Дональд Фейсон

Donald Faison

Дональд Фейсон, відомий за роллю лікаря Кріса Терка з серіалу "Клініка", одружений на 39-річній актрисі Кейсі Кобб. Для Фейсона це другий шлюб. Коли він в 2011 році одружився на Кобб, то у нього за спиною було вже четверо дітей - первісток від подруги дитинства і троє дітей від попереднього шлюбу. У шлюбі з Кобб Дональд ще двічі став татом. Таким чином, у нього шість дітей.

Джон МакГінлі

John McGinley

Актор Джон МакГінлі, якого ми знаємо за роллю доктора Кокса в серіалі "Клініка", був одружений двічі. У першому шлюбі у нього народився син з синдромом Дауна. З його матір'ю Макгинли розлучився через чотири роки після народження первістка, в 2001 першому році. До речі, саме в цьому році актора затвердили на роль доктора Кокса. Через п'ять років Макгинли одружився на Ніколь Кесслер, тренера з йоги. Пізніше у пари народилася дитина.

Сара Чок

Sarah Chalke

Сара Чок вже більше десяти років зустрічається з адвокатом Джеймі Афіфі. У 2006 році Афіфі зробив їй пропозицію, але їх шлюб досі не оформлений. Через три роки у них народився первісток, у якого через деякий час після появи на світло був діагностований синдром Кавасакі. У 2016 році Сара народила дочку.

Х'ю Лорі

Hugh Laurie

Х'ю Лорі, який відомий за роллю Грегорі Хауса з однойменного серіалу "Доктор Хаус", майже тридцять років вірний одній жінці. У 1989, ще задовго до зйомок в House MD, він одружився на дівчині на ім'я Джо Грін. Сьогодні пара виховує трьох дітей. Обраниця Х'ю Лорі далека від голлівудських стандартів - не дуже гарна, з не запам'ятовуються зовнішністю. Актор познайомився з нею ще з вісімдесятих, коли вона працювала театральним адміністратором. Шлюбу передували кілька років дружби.

Кіт Харрінгтон

Kit Harington

Актор Кіт Харрінгтон, він же Джон Сноу з "Ігри Престолів", вже п'ять років зустрічається зі своєю колегою по серіалу - англійською актрисою Роуз Леслі, відомої нам по ролі Ігрітт. Вони кілька років приховували свої відносини від громадськості, але в 2016 році офіційно підтвердили, що зустрічаються з 2012 року. До речі, в серіалі Харрінгтон і Леслі також грали коханих.
- Коли вам хтось подобається, а потім вам потрібно зіграти любов з цією людиною в рамках шоу, то міцно закохатися дуже просто, - зізнався Харрінгтон в інтерв'ю журналу Vouge.

Пітер Дінклейдж

Peter Dinklage

У Пітер Дінклейдж (Тіріон Ланністер з "Гри престолів"), незважаючи на дуже маленький зріст, досить умиротворена сімейне життя. Більше десяти років він одружений на театрального режисера Еріка Шмідт. Пара виховує шестирічну дочку.

Емілія Кларк

Emilia Clarke

Серце Емілії Кларк поки вільно. По крайней мере, пресі нічого невідомо про особисте життя актриси, яка зіграла роль Дейенеріс Таргаріен в серіалі "Гра престолів". З 2012 до 2013 року Кларк зустрічалася з Сетом Макфарлейном (творець серіалів "Гріффіни", "Американський папаша" і "Шоу Клівленда").

Джош Реднор

Josh Radnor

Актор Джош Реднор, який прославився завдяки ролі романтика Теда Мосбі, намагається не афішувати своє особисте життя. За останні роки на його рахунку - всього два романи. У 2013 році він розлучився із зіркою "Сутінків" Джулією Джонс. З тих пір нон ні з ким офіційно не зустрічався - принаймні громадськості про це невідомо.

Ніл Патрік Харріс

Neil Patrick Harris

Ніл Патрік Харріс, за іронією долі зіграв роль ловеласа Барні Стінсона в серіалі "Як я зустрів вашу маму", не приховує своєї нетрадиційної сексуальної орієнтації. З 2014 року він перебуває в офіційному шлюбі з чоловіком - актором і професійним шеф-кухарем Девідом Бартків. До речі, Бартка також засвітився в серіалі "Як я зустрів вашу маму". Його поява на знімальному майданчику призвело до скандалу - багато хто вважав, що він потрапив на зйомки тільки завдяки близьким стосункам з Нілом Патріком Харрісом. Саме це і спровокувало Харріса публічно зізнатися в тому, що він - гей.

Бенедикт Камбербетч

Benedict Cumberbatch

Британський актор Бенедикт Камбербетч, який зіграв сучасну версію Шерлока Холмса, втратив статус холостяка в 2015 році. Його обраницею стала актриса Софі Хантер. У тому ж році у пари народився первісток, а через рік на світ з'явився ще один маленький Камбербетч.

Мартін Фрімен

Martin Freeman

Мартін Фрімен, що знявся в серіалах "Фарго" і "Шерлок", розлучився всього кілька років тому. Їх союз з актрисою Амандою Аббінгтон, проіснував більше п'ятнадцяти років - вони стали зустрічатися ще в 2000 році. У шлюбі з Аббінгтон Мартін Фрімен двічі став батьком. До речі, стосунки між Фріменом і Аббінгтон розвивалися не тільки в реальності, але і на екрані - актриса грала роль Мері, дружини Джона Ватсона в серіалі "Шерлок".

До речі, недавно вийшло гарне кіно, де знялася його колега по серіалу "Фарго" Емілі Хейн. Фільм Опівнічний людина дивитися в хорошій якості радимо на сайті kinobublik.net.

Loading...