10 фактів про Дейенеріс Таргаріен, точніше про Емілію Кларк

Успіх Емілія Кларк, яка працювала на шести роботах, а потім одного разу дебютувала у великому кіно і миттєво стала Мега-популярної - головокружітелен. Всі ми добре знаємо біографію матері драконів Дайенеріс Таргаріен, але що нам відомо про актрису, так блискуче зіграла цю роль? Зараз дізнаємося. Поїхали!

1. До "Ігри престолів" Емілія Кларк грала в театрі і між справою знімалася в рекламі. Так, в 2009 році актриса засвітилася в телерекламі британської телефонної та інтернет-служби психологічної підтримки. Через рік її затвердили на роль Дайенеріс Таргаріен.

2. У розпал зйомок "Ігри престолів" актриса у важкому стані потрапила до лікарні - у неї діагностували розрив аневризми судин головного мозку. Це серйозне захворювання, одне з основних наслідків розриву аневризми - внутрішньомозковий крововилив, яке нерідко закінчується смертю.

3. Зростання актриси - всього 1 метр 57 сантиметрів.

4. Емілію Кларк довгий час не брали в театральні школи. Пізніше вона зізналася в одному інтерв'ю, що якби зазнала фіаско в світі кіно, то стала б архітектором або графічним дизайнером.

5. Актриса є обличчям жіночого аромату "The One" від "Dolce and Gabbana", який повинен вийти восени 2017 року.

6. П'ять років тому, на тлі шаленої популярності серіалу "Гра престолів", десятки батьків стали називати своїх новонароджених доньок Кхалісі. Незважаючи на те, що за сюжетом Кхалісі - це не ім'я, а титул (дружина великого Кхала), до кінця року в світі було офіційного зареєстровано 160 маленьких дівчаток на ім'я Кхалісі. Ім'я героїні Кларк - Дайенеріс - виявилося менш популярним. У той же рік таке ім'я отримали 21 новонароджена дівчинка.

7. На пробах серіалу "Гра престолів" Емілія Кларк виконала спочатку танець робота, а потім - танець маленьких каченят. Кажуть, саме цим вона і запам'яталася знімальній команді, які переглянули більше тисячі кандидаток на роль бурерожденной Дайенеріс Таргаріен.

8. Пишні брови Емілії Кларк - предмет нескінченних обговорень і дискусій. Актриса зізнавалася, що в підлітковому віці мама категорично заборонила їй вискубувати і фарбувати брови, переконуючи, що вони - її головна відмінна риса. Пару років тому, в 2015 році, Кларк знялася в шоу Грехема Нортона. Разом з нею в студію були запрошені інші голлівудські знаменитості, відомі не тільки зоряними ролями, але і пишними бровами - Кара Делавінь, Джейк Джилленхол і Арнольд Шварценеггер. Ведучий запропонував Кларк, Делавінь і Джилленхола виконати танець брів. Переможницею одноголосно була обрана Кларк, майстерно ворушити своїми густими бровами.

9. У актриси є невелика татуювання - бджола на мізинці. Це тату їй зробив два роки тому той же майстер, який забивав відомого репера Дрейка. Такий дивний вибір ескізу і місця для татуювання Кларк вибрала не випадково. Якраз в цей час вона знялася у фільмі "До зустрічі з тобою", де у її героїні - схоже тату.

10. Про справжню популярність Емілії Кларк говорить її Instagram, на який підписані 9 мільйонів 500 тисяч чоловік. Причому, серед них - не тільки рядові шанувальники, а й інші зірки Голлівуду. Наприклад, актор Зак Брафф, якого ми знаємо по ролі Джей Ді з серіалу The Scrubs.