Вайнона Райдер з серіалу "Дуже дивні справи" стала героїнею стікерів для Telegram

Після урочистої церемонії нагородження Гільдії кіноакторів, яка відбулася 29 січня в Нью-Йорку, рунет виявився завалений ДІФКУ, мемамі і стікерами із зображенням Вайнони Райдер. 45-річна актриса дуже емоційно відреагувала на звістку, що в номінації "Кращий акторський ансамбль в драматичному серіалі" перемогли актори Stranger Things ( "Дуже дивні справи"). Буквально за кілька секунд на її обличчі промайнули кілька емоцій - від жалю і навіть обурення до неприкритої радості. Втім, за однією з версій, актриса просто гримасувала на камеру.

Стоп-кадри з крупним планом обличчя Вайнони Райдер моментально розлетілися по соціальним мережам - картинки і гифки публікувалися не тільки в Twitter, а й Facebook, і навіть в Telegram. У мессенджере, створеним Павлом Дуров, навіть з'явився набір стікерів 50 shades of Winona ( "50 відтінків Вайнони"). Завантажити його можна за цим посиланням.

А в Twitter навіть з'явився хештег #WinonaRyder.

#WinonaRyder за одну хвилину показала більше емоцій, ніж весь акторський склад «# тяжіння»))) pic.twitter.com/zDtrDGze3k

- Benjamin Yazi (@ben_yazi) 30 січня 2017 р

I feel like #WinonaRyder went through in 2 minutes every emotion and reaction I've had in the last 2 weeks. #SAGAwards pic.twitter.com/wLewdzZFZm

- Josh Sabarra (@JoshSabarra) 30 січня 2017 р

  • Вайнона Райдер зіграла головну роль в серіалі "Дуже дивні справи" - Джойс Байєрс, мати який загадково зник 12-річного американського школяра.

Loading...