Трейлер офіційної російської адаптації "Доктора Хауса"

Телеканал "Росія 1", який викупив у Fox ліцензію на ремейк знаменитого серіалу "Доктор Хаус", анонсував швидку прем'єру вітчизняної версії під назвою "Доктор Ріхтер". Начебто "Інтернів" з "Доктор Тирса" було мало!

Андрій Олександрович Ріхтер у виконанні Олексія Серебрякова - діагност від Бога і геній своєї справи, що береться тільки за складні медичні головоломки. А ще він - почесний маніпулятор і пропалений цинік.

Як і належить, у Ріхтера є сувора начальниця (Анна Михалкова), один-онколог (Віталій Хаєв) і пристрасть до знеболюючих. Правда, російський "Доктор Хаус" зловживає трамадолом, а грі на піаніно воліє дартс.

У команді все теж канонічно: невролог Егоршин (Павло Чінарёв), ендокринолог Калінін (Дмитро Ендальцев) і імунолог Ходасевич (Поліна Чернишова).

Над сценарієм працював Олександр Родіонов ( "Всі помруть, а я залишуся"), а постановку здійснив режисер Андрій Прошкін ( "Орда", "Перекладач"). "Хай мрії збуваються" залишилося чекати недовго, прем'єру обіцяють вже восени.

Американський серіал "Доктор Хаус" увійшов до книги рекордів Гіннеса як оригінальний проект, який зібрав максимальну кількість глядачів.