7 пар, які після зйомок в серіалах продовжили зустрічатися

Бути актором - непросте завдання. З одного боку, ти розумієш, що це твоя робота. Тобі потрібно на деякий час абстрагуватися від свого життя і перевтілитися в придуманого персонажа, а після закінчення зйомок - знову стати самим собою. З іншого боку, як тут залишитися байдужим, коли ти обіймаєш і цілуєш (нехай і під прицілами камер) красивого і сексуального партнера? Тому романи на знімальному майданчику - далеко не рідкість. Ми знайшли 7 пар, чиї відносини з серіалу перетекли в реальний світ. Дивіться і дивуйтеся.
Якщо вам буде мало цієї статті і ви захочете побачити відносини цих акторів на екрані, то завжди можете подивитися серіали на //kinopooh.net/.

Кіт Герінґтон і Роуз Леслі - "Гра престолів"

Сама, мабуть, приємна пара. Актори познайомилися ще задовго до зйомок Game of Thrones. Однак відносини з дружніх переросли в романтичні саме на знімальному майданчику. За сюжетом, герої Харінгтона і Леслі були закохані одне в одного. Пізніше виявилося, що їх пристрасні обійми - це не просто гра. Актори стали все частіше з'являтися разом поза знімальним майданчиком. Через деякий час, в 2012 році, Харінгтон і Леслі офіційно оголосили про свої стосунки. І вони до сих разом!

Джошуа Даллас і Джінніфер Гудвін - "Одного разу в казці"

Уже одна назва серіалу розташовує до романтики. Ніжні почуття між акторами спалахнули саме на знімальному майданчику. Гудвін грала Білосніжку, а Даллас - принца. У підсумку він так сильно закохався в свою партнерку по серіалу, що кинув свою дружину, на якій був одружений чотири роки. У 2011 році Даллас і Гудвін офіційно стали зустрічатися, в 2013 році пара побралася, ще через рік - одружилася. Буквально через місяць після реєстрації у них народився первісток, а через два роки - ще один син.

Міла Куніс і Ештон Кутчер - "Шоу 70-х"

У цієї пари найдивовижніша історія. Адже їх роман закрутився через 16 років після зйомок в серіалі! Актори порозбивали багато сердець, перш ніж зрозуміли, що вони створені одне для одного. "Шоу 70-х" знімалося в кінці дев'яностих. Коли Міла Куніс вперше поцілувалася з Ештоном Кутчером їй було всього 14 років. Пізніше актриса зізналася, що екранний поцілунок був першим в її житті. Нагадаємо, в 2014 році Куніс і Катчер одружилися, трохи пізніше у них народилася дочка.

Елісон Ханніган і Алексіс Денісоф -"Баффі - винищувачка вампірів"

Коли ви почули прізвище Ханніган, то, напевно, відразу подумали про серіальної парі Лілі Олдрін і Маршалу Еріксон ( "Як я зустрів вашу маму"). Але немає. Ханніган одружена з Денісоф, з яким вона познайомилася на знімальному майданчику серіалу "Баффі - винищувачка вампірів". Актори одружилися більше десяти років тому, в 2003 році. З тих пір вони жодного разу не розлучалися. А їх шлюб подарував світові двох чарівних дітей.

Іен Сомерхолдер і Ніна Добрев - "Щоденники вампіра"

Ця історія з сумним кінцем. Актори, котрі познайомилися один з одним на зйомках культового молодіжного серіалу, дійсно якийсь час зустрічалися в реальності. Але через пару років їх союз зазнав краху. Добрев і Сомерхолдер розлучилися, але залишилися при цьому хорошими друзями. Але наскільки це правда - судити складно. По-крайней мере, Сомерхолдер він не покликав Добрев на своє весілля, яке відбулося в 2015 році.

Блейк Лайвлі і Пенн Беджлі - "Пліткарка"

І ця історія з не дуже щасливим кінцем. Актори дійсно зустрічалися один з одним паралельно зйомок серіалу. Їхні стосунки розтягнулися на цілих чотири сезони. Але, на жаль, хепі-ендом так і не закінчилися. Розрив відбувався за стандартним сценарієм: сварка і розмови про "ми залишилися кращими друзями". Пізніше Блейк Лайвлі вийшла заміж за іншого актора.

Кейлі Куоко і Джонні Галекі -"Теорія великого вибуху"

Про роман акторів, які зіграли закохану парочку в серіалі "Теорія Великого вибуху", довгий час ніхто не підозрював. Дуже вже вміло вони приховували своє справжнє ставлення один до одного. Поцілунки і обійми на екрані, стриманість поза знімальним майданчиком. Актори зустрічалися майже три роки, але розлучилися за обопільною згодою в 2009. Без скандалів, лайки і взаємних звинувачень.