Герой мема з "Ходячих мерців" покине серіал

8 сезон "Ходячих мерців" як мокре горить прийшов до перерви на зимові канікули. Перша половина сезону, сповнена пафосу, переживань, довгих розмов і не чіпали боїв армії Ріка проти армії Нігай, закінчилася серйозним падінням глядацького інтересу.

До перерви, як зазвичай, був приготований сюжетний хід, який змусив би глядачів нервувати і чекати 9 серії, яка вийде 25 лютого 2018 року. Виявляється, Карла вкусив ходячий і досить давно, так що жити йому залишилося недовго. Канал АМС офіційно підтвердив, що дні героя полічені. Чендлер Рігз, виконуючий цю роль також заявив: "Так, Карл помре. Немає жодного шансу, що він переживе те, що трапилося. Його історія дійсно підходить до кінця".

Якщо ви не дуже уважно стежте за подіями, то нагадаємо, що Карл - син Ріка, головного героя, ватажка однієї з групи тих, що вижили після зомбі-апокаліпсису. Найбільшу популярність Карл отримав в якості мема - його ім'я додають в кінці речення.

Актор Чендлер Рігз не особливо радий відходу з серіалу, але хто ж його запитує: шоураннер потрібен сильний хід. Втім, у молодої людини досить важливий період в житті - йому вже 18, і він збирається вступати до коледжу. У серіалі Чендлер знімається з 11 років.

Крім нього, з першого сезону до восьмого пройшли Рік, Деріл, Керол і Морган. Решту випилювали з різним ступенем жорстокості протягом семи років.

Loading...