Актори, які могли зіграти головні ролі в серіалі "Друзі"

Комедійний серіал "Друзі" відомий практично всім і кожному. Навіть через багато років цей телесеріал залишається неперевершеним і досі транслюється по телебаченню в багатьох країнах світу. Шанувальників у цього фільму величезна кількість. Головні актори "Друзів" стали справжніми зірками світового кінематографа, деякі з яких знімаються досі.

Як би міг виглядати серіал, якби головні ролі грали зовсім інші актори? Став би він таким же знаменитим або залишився ніким непоміченим середнім серіалом із забавним сюжетом? Але ж таке цілком могло статися. Спочатку ніхто навіть не підозрював, що "Друзі" виявляться настільки популярними в світі.

Перед початком зйомок вівся кастинг на відбір головних акторів і розглядалися багато кандидатури. В остаточному варіанті був затверджений той склад, який всі ми прекрасно знаємо, проте вам напевно буде цікаво подивитися, хто пробувався на головні ролі і цілком реально міг замінити тих чи інших акторів.

На роль Рейчел Грін, яку в підсумку зіграла Дженніфер Еністон, пробувалася відома актриса Теа Леоні ( "Погані хлопці", "Зіткнення з безоднею", "Парк юрського періоду 3", "Аферисти: Дік і Джейн розважаються").


Роль Фібі Буф могла зіграти актриса Кеті Гріффін. Проте врешті-решт було вирішено віддати цю роль Лізі Кудроу.


Мало хто знає, що спочатку на роль Рейчел Грін пробувалася Кортні Кокс, а на роль Моніки Геллер - Дженніфер Еністон. Творці, прослухавши обидві актриси, вирішили що їм варто помінятися ролями.


Роль сміховинного Чендлера Бінга міг зіграти НЕ Меттью Перрі, а Джон Крайєр, якого ви напевно знаєте по серіалу "Два з половиною людини".


Ще однією кандидатурою для виконання ролі Фібі Буф була американська актриса Елен Дедженерес.


На роль Рейчел претендувала американська модель і актриса Елізабет Берклі.


Роль Моніки Геллер могла зіграти актриса Ненсі Маккеон.


На роль Фібі пробувалася актриса Джейн Краковскі. Цікаво, що ця ж актриса пробувалася і на роль Рейчел, проте не була обрана ні для тієї, ні для іншої ролі.


Росса Геллера міг зіграти НЕ Девід Швіммер, а американо-канадський актор Ерік Маккормак.


Актриса і модель Ліа Реміні могла зіграти роль Моніки Геллер. Творці серіалу все ж взяли актрису в якості героїні одного з епізодів. Вона зіграла жінку, якій Джо допомагає народити, коли в лікарні народжує Керол.


Творці серіалу спочатку збиралися взяти на роль Моніки актрису Джанін Гарофало. Один з творців, Девід Крейн, розповів, що коли створювався образ Моніки, він представляв її саме актрисою Джанін Гарофало, однак згодом було вирішено взяти Кортні Кокс.


Сьогодні Джон Фавро є всесвітньо відомим актором, проте коли він пробувався на роль Чендлера Бінга, був мало відомий. Тоді він відмовився від ролі, щоб зосередитися на своїй кар'єрі письменника і сценариста, але пізніше взяв участь у зйомках декількох епізодів, де зіграв багатого друга Моніки Піта Беккера.


На роль Фібі Ви слухали американська актриса і комік Джейн Лінч.


Важко уявити собі іншого актора в ролі Джоуї Трібіані, крім Метта Леблана, проте спочатку на цю роль претендував актор Хенк Азарія. Врешті-решт йому запропонували роль в "Друзьях", але менше - він зіграв одного з коханців Фібі.


Актриса Ліза Уелчел розповіла, що пробувалася на роль Рейчел Грін, і вже на перших етапах підготовки до зйомок вважала, що шоу стане по-справжньому успішним. Однак роль дісталася Дженніфер Еністон.

Loading...