Переможці премії "Оскар-2018"

У Лос-Анджелесі оголошені переможці ювілейної 90-ї премії "Оскар-2018".

Кращий фільм

Переможець: Форма води

Також номінувалися: Називай мене своїм ім'ям; Темні часи; Дюнкерк; геть; Леді Берд; Примарна нитка; Секретне досьє; Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі.

Краща чоловіча роль

Переможець: Гарі Олдман, "Темні часи"

Також номінувалися: Тімоті Шаламов, "Клич мене своїм ім'ям"; Деніел Дей-Льюїс, "Примарна нитка"; Деніел Калуя, "Геть"; Дензел Вашингтон, "Роман Ізраел, Esq.".

Краща жіноча роль

Переможець: Френсіс Макдорманд, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі"

Також номінувалися: Саллі Хокінс, "Форма води"; Марго Роббі, "Тоня проти всіх"; Сірша Ронан, "Леді Берд"; Меріл Стріп, "Секретне досьє".

Краща чоловіча роль другого плану

Переможець: Сем Рокуелл, "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі"

Також номінувалися: Віллем Дефо, "Проект" Флорида "; Вуді Харрельсон," Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі "; Річард Дженкінс," Форма води "; Крістофер Пламмер," Всі гроші світу ".

Краща жіноча роль другого плану

Переможець: Еллісон Дженні, "Тоня проти всіх"

Також номінувалися: Мері Джей Блайдж, "Ферма" Мадбаунд "; Леслі Менвілл," Примарна нитка "; Лорі Меткаф," Леді Берд "; Октавія Спенсер," Форма води ".

Кращий режисер

Переможець: Гільєрмо дель Торо, "Форма води"

Також номінувалися: Крістофер Нолан, "Дюнкерк"; Джордан Пив, "Геть"; Грета Гервіг, "Леді Берд"; Пол Томас Андерсон, "Примарна нитка".

Кращий оригінальний сценарій

Переможець: Геть

Також номінувалися: Любов - хвороба; Леді Берд; Форма води; Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі.

Кращий адаптований сценарій

Переможець: Клич мене своїм ім'ям

Також номінувалися: Горе-творець; Логан; Велика гра; Ферма "Мадбаунд".

Кращий повнометражний анімаційний фільм

Переможець: Таємниця Коко

Також номінувалися: Бос-молокосос; годувальниця; Фердинанд; Ван Гог. З любов'ю, Вінсент.

Кращий фільм на іноземній мові

Переможець: Фантастична жінка

Також номінувалися: образа; нелюбов; Про тіло і душу; Квадрат.

Краща музика до фільму (композитор)

Переможець: Форма води

Також номінувалися: Дюнкерк; Примарна нитка; Зоряні Війни: Останні джедаї; Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі.

Краща пісня до фільму

Переможець: Remember me, "Таємниця Коко"

Також номінувалися: Mighty river, "Ферма" Мадбаунд "; Mystery of love," Зовіменя своїм ім'ям "; Stand up for something," Маршалл "; This is me," Найбільший шоумен "

Кращий монтаж

Переможець: Дюнкерк

Також номінувалися: Малюк на драйві; Тоня проти всіх; Форма води; Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі.

Краща операторська робота

Переможець: Той, що біжить по лезу 2049

Також номінувалися: Темні часи; Дюнкерк; Ферма "Мадбаунд"; Форма води.

Кращий дизайн костюмів

Переможець: Примарна нитка

Також номінувалися: Красуня і чудовисько; Темні часи; Форма води; Вікторія і Абдул.

Кращий грим

Переможець: Темні часи

Також номінувалися: Вікторія і Абдул; Чудо.

Краща робота художника-постановника

Переможець: Форма води

Також номінувалися: Красуня і чудовисько; Той, що біжить по лезу 2049; Темні часи; Дюнкерк.

Кращий монтаж звуку

Переможець: Дюнкерк

Також номінувалися: Малюк на драйві; Бегущійпо лезу 2049; Форма води; Зоряні Війни: Останні джедаї.

Краще зведення звуку

Переможець: Дюнкерк

Також номінувалися: Малюк на драйві; Той, що біжить по лезу 2049; Форма води; Зоряні Війни: Останні джедаї.

Кращі візуальні ефекти

Переможець: Той, що біжить по лезу 2049

Також номінувалися: Правоохоронці Галактики. Частина 2

Кращий документальний фільм

Переможець: Ікар

Також номінувалися: Abacus: Small Enough to Jail; Особи, села; Останні люди Алеппо; Стронг-Айленд.

Кращий художній короткометражний фільм

Переможець: Німе дитя

Також номінувалися: Початкова школа Де-Калб; 11 годин; Мій племінник Еммет; Watu Wote: Всі ми.

Кращий короткометражний документальний фільм

Переможець: Рай - це пробка на 405-му шосе

Також номінувалися: Едіт + Едді; Героїн (я); Мистецтво ножа; Зупинка.

Кращий короткометражний анімаційний фільм

Переможець: Дорогий баскетбол

Також номінувалися: Вечірка в саду; Лу; Пусте місце; Хуліганські казки.