5 хороших комедійних серіалів, які можна почати дивитися у вихідні

Сіре небо, вогка погода, купу опалого жовтого листя під ногами, радісний настрій - незмінні супутники осені. Піддатися загальному смутку або розбавити низку однакових буднів чимось світлим - вибір за вами. Якщо у вашому житті дійсно не вистачає позитивних емоцій, то скористайтеся нашою добіркою хороших комедійних серіалів. Хто знає, може саме вони стануть тим самим антидепресантом, який витягне вас з кругообігу депресивних настроїв і перетворить осінь-2017 з похмурою в цілком стерпне.

Друзі

Дев'яності роки, Манхеттен, шестеро друзів. Стільникових телефонів ще немає, а до епохи wi-fi - як до місяця. Навіть якщо ви дивилися цей серіал, то осінь - чудова нагода переглянути його. Нестаріюча легендарна класика варто того, щоб переглядати її час від часу. І, начебто, ти вже знаєш весь сюжет наперед, але все одно, як в перший раз, регочеш над жартами Чендлера, переживаєш за Рейчел з Россом, спостерігаєш, затамувавши подих, за Фібі, Монікою і Джоуї.

Клініка

Навіть якщо ви далекі від медицини, нічого не тямите в антибіотиках і морщитеся, побачивши кров, все одно рекомендуємо вам натиснути на play і подивитися цей серіал. Адже в центрі сюжету - не стільки порятунок пацієнтів, скільки порятунок самих себе в щоденному вирі почуттів. Від закоханості до самої міцної дружби. Від любові до ненависті. Протягом дев'яти сезонів вам потрібно буде не тільки спостерігати за становленням професіоналів - від інтернів до лікарів, а й дивитися, як руйнується їхнє особисте життя, як вони створюють сім'ї, як переступають через себе і намагаються, попри все, зберегти дружбу між собою.

Кремнієва долина

Назва вже налаштовує глядача на потрібний лад. Уявіть собі місто, в якому живуть виключно програмісти. І ось одного разу якийсь хлопець на ім'я Річард придумує геніальну програму, яка може зробити його найбагатшою людиною на цій планеті. Перед молодим генієм стоїть вибір - продати за безцінь (ну, як дешево - за кілька мільйонів доларів) свою розробку або ж ризикнути всім, доопрацювати продукт і стати навіть не мільйонером, а мільярдером. Ви, звичайно ж, здогадуєтеся, що саме він вибрав?

Як я зустрів вашу маму

Трохи більше сучасна версія серіалу Friends. У центрі сюжету - також компашка друзів, яка постійно зависає в барі на цокольному поверсі свого будинку в Манхеттені. Тим, хто ризикне подивитися цей серіал, потрібно запастися терпінням. Адже він починається з того, що один з героїв - романтик Тед - починає розповідати своїм дорослим дітям, як саме він познайомився з їхньою мамою. І відповідь на це питання діти, втім як і глядачі, дізнаються тільки в кінці останнього дев'ятого сезону. А між цим вони дізнаються багато інших забавних історій з життя Теда і його кращих друзів. Не тільки його, а й інші серіали з цієї добірки ви завжди зможете знайти на kinosha.net.

Мене звуть Ерл

Головний герой, на честь якого і названий цей серіал, - дрібний пройдисвіт. Нахабний, відчайдушний і зухвалий. Одного разу він виграє в лотерею велику суму грошей - 100 тисяч доларів, які, як сподівається Ерл, круто змінять його життя. Тільки от невдача: майже відразу після того, як він зірвав джекпот, його збиває машина. І виграшний лотерейний квиток в метушні втрачається. Ерл приходить до висновку, що це - покарання понад за все його неправильні вчинки. І він вирішує круто змінити своє життя. Що з цього вийде - якщо хочете знати відповідь на це питання, то приготуйтеся подивитися 96 серій.