5 серіалів, просочених духом Великобританії

Зйомки багатьох серіалів ведуться одночасно в декількох країнах. Наприклад, в описі вже набридлої всім "Грі престолів" вказані дві країни - США і Великобританія, хоча насправді знімальна команда працювала по всьому світу, навіть в Ісландії. Як результат - з що вийшло продукту дуже важко скласти враження про якомусь одному державі. Якщо мова, звичайно, не йде про Сім королівств.

Однак в купі серіалів можна відшукати такі, які будуть дуже влучно відображати уклад тієї країни, в якій вони зняті - від звичок і звичаїв до дуже тонкого специфічного гумору. Що дивитися, якщо вам до душі британський консерватизм, тривала монархія, малозрозумілі скупі жарти, а Бенедикт Камбербетч і Том Харді - і зовсім в списку ваших улюблених акторів? Дивіться наш топ-5 серіалів, просочених духом Великобританії (і обійдемося в цьому списку без "Шерлока", "Доктора Хто" і "Чорного дзеркала").

"Дживс і Вустер"

З 1990 по 1993 роки. Знято 4 сезони. 23 епізоду, тривалість кожного - 51 хвилина.

Для тих, хто любить старий добрий англійський гумор, має в своєму розпорядженні купою вільного часу і хоче подивитися на гру молодого Х'ю Лорі, коли "Доктора Хауса" ще не було і в помині. Серіал "Джива і Вустер" наробив чимало галасу в дев'яностих роках, коли тільки-тільки вийшов на екрани. У центрі сюжетної лінії - аристократ Берті Вустер, якого грає Х'ю Лорі, і його хитромудрий камердинер Дживс, роль якого виконує Стівен Фрай. На дворі - двадцяті роки минулого століття, і нам належить побачити чимало пригод Дживса і Вустера.

- Скажи, Дживс, ти завжди був таким або це прийшло несподівано?
- Що, сер?
- Твій розум. Сіра речовина. Ти був видатним дитиною?
- Моя мати вважала, що я кмітливий, сер.
- Це ні про що не говорить. Моя теж так вважала.

"Гострі козирки"

З 2013 року по сьогоднішній день. 5 сезонів, 30 епізодів. Тривалість однієї серії - 60 хвилин.

Для тих, хто любить фільми про гангстерів і хоче дізнатися, як був влаштувати кримінальний світ Великобританії минулого століття. Протягом усіх п'яти сезонів потрібно буде спостерігати за пригодами численної родини Шелбі - однієї з найжорстокіших і впливових гангстерських банд того часу. Справа відбувається після першої світової війни. Відмінною рисою цих британських бандитів були леза, зашиті в козирки ...

"Абатство Даунтон"

З 2010 по 2015 роки. Знято 6 сезонів, 52 епізоду. Одна серія йде 54 хвилини.

Графи, родові помістя, дух аристократії ... За серіал прекрасно говорить один невеличкий факт: першу серію, яка вийшла на телеекрани сім років тому, подивилися 9 мільйонів чоловік.

Мова в серіалі "Абатство Даунтон" піде про Англію в 1912 році. Основний спадкоємець графського титулу, яким мало дістатися родовий маєток, гине на "Титаніку". Так як в родині не залишилося осіб чоловічої статі, які могли б успадкувати титул (такими були британські звичаї минулого століття), то старий граф приймає рішення віддати спадщину невідомому далекому родичу, якого ніхто ніколи не бачив в очі.

"Доктор Мартін"

З 2004 року по теперішній час. 8 сезонів, 55 епізодів. Кожна серія йде 46 хвилин.

Серіал розповідає про життя відомого доктора Мартіна, який раптово кинув все, відмовився від медичної практики в Лондоні, і переїхав в сільську місцевість. Навіщо? Щоб працювати там простим сільським лікарем. Але все пішло не так, як він задумав. Головна проблема доктора - невміння нормально спілкуватися з колегами, пацієнтами, та й просто жителями села (і тут все згадали доктора Хауса). Протягом восьми сезонів глядачі стежитимуть не лише за розгадуємо медичних загадок, а й за побудовою взаємин між людьми, крок за кроком.

"Годину"

З 2011 по 2012 роки. Знято 12 епізодів. Тривалість кожного - 58 хвилин.

Не обов'язково працювати на телебаченні чи радіо, щоб по вуха закохатися в цей серіал. Йтиметься про роботу журналістів BBC, які в п'ятдесяті роки минулого століття намагалися створювати актуальну і чесну передачу про політику. Вони протистояли не тільки владної верхівки, яка була категорично проти висвітлення подій політичного забарвлення (в тому числі дебатів в парламенті), а й власним керівництву, яке йшло на поводу у політиків.

Якщо крім перегляду серіалів ви захоплюєтеся грою EVE Online, то вам буде корисний цей сайт, де ви зможете придбати для неї ігрову валюту: //www.fastcoins.net/eve-online/buy-isk/

Loading...