Складено список найдорожчих серіалів за всю історію

Топ-8 найдорожчих серіалів, складений фанатами, виявився непередбачуваним для всіх - особливо для любителів "Ігри престолів", помилково вважали, що саме сага про пригоди володарів Семи королівств займе лідируючу позицію цього рейтингу.

Після короткого аналізу основних фінансових показників - витрати на зйомки, в тому числі оплату гонорарів акторам - з'ясувалося, що найдорожчим серіалом на сьогоднішній день є маловідома британська"Корона", Що розповідає про долю королеви Єлизавети II. Історія охоплює події, що відбулися після заміжжя королеви, аж до сьогоднішніх днів. У двох сезонах тісно переплелися палацові інтриги і сімейні скандали, які так ретельно ховалися від сторонніх очей. Основні витрати пішли на створення грандіозних історичних костюмів різних епох, а також на декорації. Але це, звичайно, ні в яке порівняння не йде з Loft Декор від Dome Deco. Бюджет - 156 мільйонів доларів.

На другому місці - серіал "Брати по зброї", Знятий в 2001 році і розповідає про реальні події. Знімати війну, як з'ясувалося, дуже дорого - бюджет серіалу склав 125 мільйонів доларів. На що були витрачені такі колосальні гроші - у критиків питання не виникає. Адже під час зйомок було використано близько 700 одиниць найрізноманітнішого вогнепальної зброї.

Третій рядок рейтингу займає серіал "Відпал", Знятий в 2016 році і розтягнутий за все на один сезон. В основі сюжету - історія підлітків, чия молодість припала на сімдесяті роки. Хіп-хоп, панк, диско ... Дія, до слова, розгортається, на вулицях Бронкса. Бюджет серіалу склав 120 мільйонів доларів. На що були витрачені такі гроші - досі невідомо, адже в серіалі задіяні зірки другого ешелону, які не потребують великих гонорарів.

На четвертому місці - серіал "Швидка допомога", Отака медична "Санта-Барбара". В цілому, з 1994 по 2009 роки, було знято 15 сезонів. Загальна сума, витрачена на зйомки, невідома. Фігурують лише окремі суми: від 9 до 13 мільйонів доларів за зйомку однієї серії.

На п'ятому місці -серіал Друзі". Тут ніяких питань про причини великих витрат не виникає: ще б пак, адже актори, що прославилися на весь світ, в останніх сезонах отримували шалені гонорари - по 1 мільйону доларів за одну серію. Хоча на початку зйомок, коли знімали найперші серії, їх серіальний заробіток ледь дотягував до 20 тисяч доларів.

На шостому місці -"Гра престолів". Це один з найдорожчих сучасних серіалів. Загальну суму до сих пір називають пошепки і ставлять під сумнів - мовляв, а чи не більше було витрачено? Зйомки першого сезону обійшлися творцям в 60 мільйонів доларів. А зйомки шостого сезону переступили фінансову планку в 100 мільйонів. Так що там! Зйомки тільки однієї битви на Черноводной (це другий сезон, дев'ята серія) обійшлися, увагу, в 8 мільйонів доларів. Дивно, як з такими фінансовими витратами серіал не вибився на перший рядок рейтингу.

На сьомому місці - серіал "Рим", Який знімали з 2005 по 2007 роки. Бюджет склав 100 мільйонів доларів. Одна серія, за підрахунками знімальної команди, обходилася, в середньому, в 10 мільйонів.

І закриває топ-8 найдорожчих серіалів -"Восьме почуття". Зйомки стартували в 2015 році, на сьогоднішній день знято два сезони. У ролі продюсерів - скандально відомі сестри Вачовскі. Серіал досліджує теми політичних поглядів, ідентичності, сексуальності, гендеру та релігії, які, на думку його творців, в науково-фантастичних серіалах упускаються, або висвітлюються слабо. Зйомка одного епізоду обійшлася знімальній групі в 10 мільйонів доларів.

Loading...