3 альтернативних серіалу для любителів "Ігри престолів"

Чарівне середньовіччя, відсутність сучасних технологій і сюжет з елементами містики - головний інгредієнт багатьох серіалів. І "Гра престолів", знята за серією книг Джорджа Мартіна, далеко не найпопулярніша в цьому списку.

"Вікінги"

Дата зйомок: 2013-2017

4 сезони (прем'єра п'ятого повинна відбутися в 2017 році). 49 серій.

Серіал не можна назвати історичним. У сюжетної лінії переплітаються різні скандинавські саги і перекази про набіги вікінгів на англосаксонську Британію і Західно-Франкське королівство. За сценарієм, події розгортаються за тисячу років до нинішніх днів і розповідають про історію одного з найбільших скандинавських вікінгів, Рагнар Лодброка і його іменитої сім'ї. Якщо ви любите Скандинавію і міфологію, то рекомендуємо вам обов'язково подивитися онлайн всі серії серіалу "Вікінга".

"Останнє королівство"

Дата зйомок: 2015-2017

2 сезону, 16 епізодів.

Сюжет розповідає про часи правління короля Уессексу Альфреда Великого, який зумів відвоювати англійські землі у датських вікінгів - заморських загарбників. Головним героєм оповіді виступає ще в дитинстві викрадений данами Утред - нащадок шляхетного саксонського роду. Вихований як вікінг, в дуже непростий момент життєвого вибору молодий воїн повинен буде вирішити для себе, чию сторону він прийме в вирішальних боях за долю давньої Британії.

"Спартак: кров і пісок"

Дата зйомок: 2010-2013

3 сезону, 34 епізоду.

Про що буде серіал, можна припустити вже виходячи з назви. Протягом трьох сезонів нам розповідатимуть про дорослішання і становлення самого знаменитого з римських гладіаторів. Спартака розлучили з любов'ю всього його життя і змусили виходити на арену, де смерть - краща розвага для натовпу. Спартак повинен боротися за виживання, подружитися з ворогами, і засвоїти політику нового світу жорстокості, сексу і слави. Його будуть спокушати владою і переводити помстою. Але його пристрасть дасть йому сили подолати всі випробування в цій історії про смерть, честі і стійкості.

Loading...