5 аніме-серіалів, які не поступаються "Зошити смерті"

Підбірка найкращих аніме-серіалів, які були зняті з популярним коміксами і свого часу наробили чимало галасу в мультсеріальной індустрії. Для тих, хто оцінив "Зошит смерті", любить японські комікси або просто хоче познайомитися з новим жанром.

"Код Гиас: Повсталий Лелуш R2"

2008 рік. Один сезон, 25 серій.

Якщо ви хочете розважитися і посміятися, то проходьте мимо. Цей серіал - не дитячий мультик про дівчаток з великими очима, а важка драма про роль особистості в історії. Сюжетна лінія розповідає нам про альтернативний 2017 рік. Японія окупована Необританією і відтепер зветься безликим словом "Сектор-11". Весь серіал крутиться навколо двох героїв, друзів дитинства - колишнього принца Британії Лелуша Ламперужа і сина японського прем'єр-міністра Сузаку Куруругі. Вони близькі, але в той же час абсолютні протилежності.

"Сталевий Алхімік"

2009 рік. Один сезон, 65 серій.

"Сталевий алхімік" - незвичайне аніме. З одного боку - стандартний сенен (мультфільм для хлопчаків-підлітків), з іншого - досить розумна, місцями навіть філософська картина. Дружба, любов, честь, розуміння і прощення. Сюжет наступний: талановиті брати Елрікам, порушивши головний заборону Алхімії і спробувавши воскресити маму, заплатили високу ціну: молодший, Альфонс, втратив тіло, і тепер його душа прикріплена до сталевих обладунків, а старший, Едвард, позбувся руки і ноги, тому йому доводиться користуватися протезами - автоброней.

"Ковбой Бібоп"

1998 год. Один сезон, 27 серій.

Серіал, знятий майже двадцять років тому, розповідає про пригоди мисливців за головами. Їх четверо, точніше п'ятеро, якщо вважати собаку. У них є справжнісінький космічний корабель, який називається Бібоп. І вони живуть в майбутньому. У тому, де Земля - ​​планета, що доживає останні дні, а більшість землян вже давним-давно живуть на іншій, четвертої від сонця, планеті і звуться марсіанами.

"Ванпанчмен"

2015 рік. Один сезон, 19 епізодів.

Якщо шукаєте цікавий аніме-серіал, який можна подивитися за вихідні, то зупиніть свій вибір на "Ванпанчмене". У центрі оповідання - історія 25-річного хлопця на ім'я Сайтама, який одного разу, повертаючись з невдалого співбесіди, зустрічає на дорозі справжнісінького монстра і згадує про свою дитячу мрію - бути супергероєм. Перший сезон серіалу Ванпанчмен можна подивитися тут.

"Бек"

2004 рік. Один сезон, 26 епізодів.

Відмінний підлітковий аніме-серіал, який буде корисно подивитися і хіпстера, і дорослим. Слоган серіалу говорить сам за себе: "Гітара - як людська душа, передає послання світу всього через шість струн". Бек - це розповідь про простому японському хлопця, 14-річному Юкіо Танака, який волею долі зустрівся з молодим гітаристом Рюске Мінамі і, завдяки таланту, силі духу, простому і відкритому характеру, знайшов своє місце в житті, знайшов друзів і зустрів любов. Це не добра казка на ніч, а правдива реальне життя - з нищівними поразками і приголомшуючими успіхами.

Loading...