3 нових серіали, які вийшли в січні: "Лемоні Снікет: 33 нещастя", "Смарагдове місто" і "Підлий Піт"

У січневі канікули десятки тисяч людей, закреслюючи дні в календарі, очікували виходу фінальних серій "Шерлока". У другій половині місяця серіальний ринок у всьому світі сколихнула прем'єра нового серіалу "Табу" з Томом Гарді в головній ролі. На тлі цих гучних прем'єр кілька серіалів, які також вийшли на екрани в першому місяці нового року, незаслужено залишилися непоміченими. Ми вибрали ще три серіальних новинки, які можна подивитися на цьому тижні.

"Лемоні Снікет: 33 нещастя"

Прем'єра відбулася 13 січня 2017 року.
Поки знято 1 сезон, що складається з восьми епізодів.

Американський серіал, знятий за однойменною серії дитячих книг. Одну з головних ролей виконує Ніл Патрік Харріс, відомий багатьом по ролі Барні Стінсона в серіалі "Як я зустрів вашу маму". Серіал розповідає про трьох сиріт - Вайолет, Клаус і Сонечко, у яких в страшній пожежі загинули батьки. Їх опікуном стає граф Олаф (його грає Ніл Патрік Харріс), головна мета якого - не допомогти сиротам, а захопити їх пристойну спадщину.

"Смарагдове місто"

Прем'єра відбулася 6 січня 2017 року.
Поки знято 1 сезон, що складається з десяти серій.

Похмура казка, фентезі, пригодницька драма - у нового серіалу, чия назва дублює знайому багатьом книжку "Чарівник країни Оз", багато іпостасей. Сюжет також перегукується з казковою повістю письменника Френка Баума. Тільки маленьку дівчинку Дороті вже 20 років, а казкова країна Оз, в яку вона потрапляє, найменше нагадує казку - це справжня кривава війна між ворогуючими королівствами. Деякі критики, подивилися прем'єру і ознайомилися із сюжетною лінією, вже прозвали "Смарагдове місто" лайт-версією "Ігри престолів".

"Підлий Піт"

Прем'єра відбулася 13 січня 2017 року, хоча пілотний епізод показали ще за півроку до цього. Поки знятий один сезон, що складається з десяти серій. Прийнято рішення про продовження серіалу на другий сезон.

У центрі сюжетної лінії - історія молодого пройдисвіта Піта, який відмотав тюремний термін, вийшов на свободу і вирішив назавжди зав'язати з темним минулим. Для цього він прикривається ім'ям свого сусіда по камері і, намагаючись позбутися від кримінальних оков, прилаштовується в його сімейний бізнес по виплаті сімейних застав. Але позбутися минулого, обдуривши справжнє, не так-то просто. Адже в цьому світі нікому не можна довіряти. Навіть найближчим.

Стаття підготовлена ​​за підтримки: //proverka-tovara.ru/obzor-eco-slim/

Loading...