5 серіалів, які можна дивитися з будь-якого сезону

У вас є в запасі кілька вільних днів, але подивитися серіал довжиною в кілька сезонів ви точно не встигнете? Або ви хочете подивитися хороший серіал, але прив'язуватися до героям і сюжету - немає бажання? Ми склали топ серіалів, які можна дивитися з будь-якого сезону. Кожен раз при натисканні на кнопку play перед вами буде розгортатися нова сюжетна картина, c новими персонажами і новими акторами.

Американська історія жахів

Типовий хоррор-трилер, від якого не відірватися. Всього знято 6 сезонів (73 серії). У кожному сезоні глядач знайомиться з новою історією-страшилкою. У першому сезоні сюжет крутиться навколо старовинного особняка 20 століття, населеного привидами. У другому сезоні головні події відбуваються в психлікарні, де панують свої жахливі порядки. У третьому глядачі познайомляться з нащадками відьом. У четвертому розповідь піде про фрік-шоу, такий собі цирк виродків. У п'ятому глядачі спостерігатимуть за розслідуванням серії жорстоких вбивств, які сталися в дивному загадковому готелі. Сюжетна лінія, що стала основою для шостого сезону, поки невідома.

Справжній детектив

Кримінальна драма. У кожному сезоні - свій сюжет і дійові особи. У першому сезоні детективи розслідують два жорстоких вбивства - перше відбулося в 1995 році, друге - через 17 років. Злочинець до цих пір не знайдений. Вбивства, тим часом, здійснені за одним і тим же сценарієм ... У другому сезоні ми спостерігаємо за історією, яка розгортається в невеликому каліфорнійському містечку. Напередодні важливого міського заходи пропадає мер міста. Пізніше знаходять його труп. Хто стоїть за вбивством глави адміністрації - належить з'ясувати місцевим детективам.

Фарго

Знято два сезони. Перший сезон розповідає про невдачливого торговця страховими полісами, який на всіх фронтах - від робітника до сімейного - терпить фіаско. Одного разу в лікарні він випадково стикається з жорстоким злочинцем і соціопатом. Ця зустріч назавжди змінює життя продавця страхових полісів і відкриває справжній ящик пандори ...

Історія другого сезону зосереджена навколо подій, що сталися взимку 1979 рік у Південній Дакоті. Йдеться про невеликому містечку, який постійно згадується в першому сезоні.

Чорне дзеркало

Кожна серія - немов окремий фільм. Тому цей серіал можна починати дивитися в будь-якій послідовності - з кінця, вибірково за назвами серій, так як завгодно. Серії не пов'язані між собою ні сюжетом, ні акторами, ні часом або місцем оповідання. Їх об'єднує лише загальна тема - вплив інформаційних технологій і наукових відкриттів на прості людські відносини.

Усередині дев'ятого номера

Цей британський комедійний телесеріал на перший погляд не має загальної сюжетної лінії, тому що в кожної серії - свої головні герої і своя абсолютно нова історія. Єдине, що їх об'едіняет- це цифра дев'ять. Місцем дії може бути квартира або будинок, але в обов'язковому порядку під цим дивним номером.

Стаття підготовлена ​​за підтримки: //vinpravda.com/katalog/190-akvabron-zashchita-odezhdy-i-obuvi-ot-promokaniya.html

Loading...