9 свіжих комедій, щоб підняти настрій

Якщо і нудно, і сумно, і нікому руку подати, то чому б не подивитися який-небудь веселий фільм? Ми підготували для вас цілих дев'ять незабутніх комедій, під час перегляду яких не сміятися неможливо!

В гостях у Еліс

Тільки недавно Еліс розлучилася зі своїм чоловіком і переїхала з двома дочками в сонячний Лос-Анджелес, щоб почати життя з чистого аркуша. Вечірка в барі призводить до знайомства з трьома молодими хлопцями, які приїхали в місто ангелів для зйомок і просування власного фільму. Їм ніде жити, а у Еліс великий будинок, з яким вона відчутно не справляється, то чому б їм не допомогти один одному?

Четверо проти банку

Одного разу троє незнайомих один з одним людей одночасно дізнаються, що всі гроші з банківських рахунків зникли без сліду. А все тому, що вони були вкладені в ненадійні акції несподівано впали в ціні. Тобіас, фінансовий консультант, який порекомендував клієнтам такий спосіб вкладень, теж виявляється обманутим. Тоді ця четвірка вирішується пограбувати банк і з лишком повернути свої гроші.

Містер Фелічіта

Мартіно той ще нероба. Найбільше на світі він хоче красиво жити і нічого при цьому не робити. Але обставини змушують його знайти роботу. Так він стає секретарем психолога. Одного разу його начальник їде у відрядження, а Мартіно дізнається, скільки грошей він отримує за один сеанс. Тоді в його голові зріє план прикинутися психологом на час відсутності шефа ...

Битва преподов

Енді Кемпбелл - викладач у звичайній американській школі. За характером він лагідний і дуже спокійний, через що щодня стикається з розіграшами учнів, проблемами з дисципліною, і поблажливим ставленням колег. Ситуація стає тільки гірше, коли один викладач звинувачує Енді в тому, що його звільняють, і пропонує вирішити суперечку бійкою на шкільній парковці ...

Одного разу в Німеччині

Давид Берман зумів пережити Голокост і, залишивши все кошмари в минулому, захотів почати нове життя в Сполучених Штатах Америки. Він почав активно, нехай і не дуже чесно, заробляти гроші на переїзд, заодно прикидаючи, як довести американському уряду, що у Давида не було ніяких зв'язків з нацистами у воєнні часи.

Нічліжка

Стенсленд вірить в любов з першого погляду, тому безнадійно закохується в прекрасну Морган, з якою проводить всього одну випадкову ніч. Залицяння призводять до того, що дівчина прямо зізнається: їй зовсім не потрібні відносини. Вона переспала зі Стенслендом тільки для того, щоб змусити чоловіка ревнувати. Але той вчинив вкрай несподівано, вирішивши подружитися з коханцем своєї дружини ...

Кулінарний переполох

Для участі у відомому кулінарному шоу зібралися початківці кухаря, які тільки почали будувати свою кар'єру на цьому поприщі. Тепер всі ці таланти схопляться за головний приз: один мільйон доларів.

Божевільні сусіди

Головний герой є відомим професором, який написав книгу під звучною назвою "Добросусідство". Щоб привернути увагу до своєї праці, він запропонував незнайомцям якийсь час погостювати в його будинку. І зовсім скоро в його затишній оселі поселилася галаслива подружжя, яка немов би тільки і мріє рознести все навколо в пух і прах.

Видели ночь

Не так давно Мартін розлучився з дівчиною, яку шалено любив. Варто було трохи оговтатися після цієї події, як до нього заявився батько колишньої коханої з проханням допомогти її знайти. Дівчина загубилася десь в надрах Лос-Анджелеса, і пошуки обіцяють бути довгими, але дуже цікавими ...

Loading...