Фанати "Зоряних воєн" і їх неймовірні колекції

Прем'єра нового епізоду "Зоряних воєн", що відбулася минулого тижня, викликала чималий ажіотаж як серед звичайних любителів гарного кіно, так і серед справжніх фанатів знаменитої космічної саги. Фотографи Reuters недавно вирушили на пошуки найвідданіших шанувальників "Зоряних воєн" в Японії, Англії і США, щоб зняти їх дорогоцінні колекції, татуювання та костюми, а також дізнатися їх історії.

Джеймс Бернс, 44 роки, позує з частиною своєї колекції в Лондоні 2 грудня 2015 року. "Я познайомився з величезною кількістю прекрасних людей по всьому світу. Це дуже круте спільнота однодумців із загальним інтересом -" Зоряні війни ". Це ні на що не схоже".

mks_separator style = "double» height = »2"

Кріс Пелліттері, 45 років (зліва, в костюмі штурмовика), з дружиною Христиною, 36 років (праворуч в костюмі Королівської гвардії), сином Джеєм, 8 років (Штурмовик), і дочкою Лілі, 6 років (Евок), позують для фото у себе вдома в Ранчо-Кукамонга, Каліфорнія 10 грудня 2015 року. Кріс вперше подивився "Зоряні війни" в 1977 році в автомобільному кінотеатрі, тоді йому було 7 років. "Друзі і інші члени сім'ї вважають, що одягатися в усі ці костюми трохи ненормально, але так як вони знають, що все, що ми робимо, - це в основному для благодійності ... вони в цілому схвалюють".

mks_separator style = "double» height = »2"

Поштовий працівник Дейв Олдбурі, 47 років, демонструє деякі зі своїх татуювань з тематикою "Зоряних воєн" в Саутгемптоні, Великобританія, 25 листопада 2015 року. "Це історія всього мого життя, серйозно. Я подорожував по світу, знайомився з людьми, яких складно назвати нормальними. Що нас об'єднує, так це те, що ми всі любимо ці фільми".

mks_separator style = "double» height = »2"

Людина з ніком Ікемаса, 37 років, який відмовився назвати своє справжнє ім'я, позує в костюмі Дарта Вейдера на тлі своєї колекції будинку в Токіо 4 грудня 2015 року. Ікемаса каже, що, коли його дворічний син бачить Дарта Вейдера в телевізорі, він завжди кричить: "Папа!"

mks_separator style = "double» height = »2"

Водій-далекобійник Річард Мітчелл, 46 років, у своїй спальні, де частково зберігається його колекція, в Бакингемшире, Англія, 29 листопада 2015 року. Одного разу Мітчелл заплатив більше 1100 доларів за фігурку Принцеси Леї. Він називає "Зоряні війни" способом життя.

mks_separator style = "double» height = »2"

Тесляр і будівельник Метт Уорнер, 42 роки, демонструє свої татуювання в Лондоні 29 листопада 2015 року. "" Зоряні війни "- це як моя улюблена рок-група, моя улюблена машина, улюблена частина мого життя. Коли вони мені потрібні, вони завжди поруч. Це спосіб життя, я вважаю". Герої "Зоряних воєн" складають 90% його татуювань.

mks_separator style = "double» height = »2"

Юсуке Ямана, 41 рік (праворуч), і його дружина Анна, 33 роки, з Міннесоти, США, позують в костюмах піщаних людей на тлі колекції у себе вдома в Йокогамі, на півдні Токіо, 23 листопада 2015 року. Юсуке і Анна познайомилися на зустрічі фанатів "Зоряних воєн", що проходить в Японії в 2011 році, і одружилися в 2015-му.

mks_separator style = "double» height = »2"

Людина з ніком Тсукікаге, 42 роки, який побажав залишитися невідомим, позує зі світловим мечем на тлі своєї колекції будинку в Кавасакі, на півдні Токіо, 29 листопада 2015 року. Тсукікаге в основному збирає предмети, пов'язані з його улюбленим персонажем - Йодой.

mks_separator style = "double» height = »2"

Саймон Уїлкі позує з маскою від свого костюма дроида C-3PO в Норідже, Англія, 24 листопада 2015 року. Вбираючись в цього персонажа "Зоряних воєн", Уілкі вже зібрав десятки тисяч фунтів на благодійність.

mks_separator style = "double» height = »2"

Метт Букер, 38 років, фотографується з частиною своєї колекції будинку в Коршеме, графство Вілтшир, 24 листопада 2015 року. Метт говорить, що його колекція налічує понад 8000 предметів, пов'язаних з його улюбленим персонажем - Бобою Фетті.

mks_separator style = "double» height = »2"

Бізнесмен Тестуюкі Накагава, 50 років, позує в костюмі Дарта Вейдера на тлі своєї значної колекції у себе вдома в Токіо, 24 листопада 2015 року. Накагава каже, що його дружина рішуче не розуміє, чому він купує так багато світлових мечів.

mks_separator style = "double» height = »2"

Графічний дизайнер Джуліан Пікок, 44 роки, позує разом зі своїм штурмовики в натуральну величину в вікні своєї оселі на півдні Лондона 1 грудня 2015 року. Пікок каже, що "Зоряні війни" для нього - можливість втекти в невинні часи свого дитинства, опинитися в більш щасливому місці. "Моя наречена не проти. Вона цілком щаслива, що у мене є свій маленький божевільний маленький світ колекційних іграшок".

Loading...