10 фільмів, які змушують повірити в щастя

Якщо ви хочете дізнатися, що ж таке щастя, як воно виглядає, чим пахне і яке на смак, то зверніть увагу на цю десятку зворушливих фільмів, які ми дбайливо підготували для вас.

Амелі

Амелі Пулен не подобається жити в реальності, тому вона день за днем ​​придумує захоплюючі історії, уявляє, що живе в казці. Так кожна людина, з яким Амелі зустрічається, виявляється героєм неймовірної історії, хоч і сам про це не підозрює. Ця прекрасна і незвичайна дівчина шукає щастя в дрібницях, тих деталях, які інші не помічають, і це дійсно працює!

Маленька міс Щастя

Олів Гувер - усміхнена, чудова дівчинка, мрія якої відправитися на конкурс "Маленька міс Щастя" і здобути перемогу. Проблема в тому, що ніхто з сімейства не хоче їй в цьому допомагати. Мати і батько занадто захоплені своїми сварками, брат вирішив прийняти обід мовчання, а дядько тільки що оклигав після спроби самогубства. Тільки дідусь готовий допомогти Олів, але чи вийде у них?

Форрест Гамп

Форрест Гамп - великий сміливець, добряк, і молодець. Йому в цьому житті чудесним чином все вдається! Він здатний і бігати швидше за всіх, і заробляти мільйони, не докладаючи особливих зусиль, і підкорювати вершини. Шкода тільки, що дівчина, яку він так міцно любить, не хоче пов'язувати з ним своє життя на довгі десятиліття. А життя без неї для Форреста зовсім порожня і не приносить ніякого задоволення ...

Завжди говори так"

Карл Аллен був болісно незадоволений своїм життям, тому постійно животів в Чорному депресії, не знаходячи в собі сил вибратися з ситуації, що склалася. Але одного разу, в спробах поліпшити власне життя, він зважився позитивно відповідати на всі пропозиції всесвіту. Безумовно, це принесло йому масу незручностей! Однак пройшло трохи часу, і Карл відчув себе набагато краще.

Північ у Парижі

Гіл Пендер - успішний голлівудський сценарист. Він добре заробляє, збирається одружитися з чудовою жінці, і відправляється в передвесільні подорож до Парижа. Здавалося б, на що скаржитися? Ось тільки Гіл мріє писати не другосортні пустушки для великого екрану, а глибокі і серйозні романи, подібно Фицджеральду і Хемінгуею. Чи вдасться йому зайнятися тим, чого він дійсно хоче?

Мені б в небо

Якщо з вами заговорив сам Райан Бінгем, то все дуже погано, адже саме він відповідає за звільнення. Ця людина відмінний фахівець, навіть справжній професіонал. Для цього Райан пожертвував усім: сім'єю, друзями, молодістю, хорошим настроєм і мріями. Все, що тепер наповнює його життя, це нескінченна професійна гонка, часті перельоти, зустрічі з одноденними людьми. Мало хто розуміє, як нещасний Райан Бінгем ...

Траса 60

Ніл Олівер - привабливий молодий чоловік із забезпеченої сім'ї. Він має в своєму розпорядженні гроші, бачить попереду перспективи, а йти назустріч майбутніх звершень чоловік планує рука об руку зі своєю прекрасною нареченою. Але Ніл все одно нещасний. Ночами він бачить у снах дівчину, яка знову і знову пропонує йому зустріч на Трасі 60 ...

Шоу Трумана

Труману завжди здавалося, що він - звичайна людина, нічим не гірше і не краще за інших. Але одного разу чоловік почав здогадуватися, що з його життям щось не так. Виявилося, що він є головним героєм найулюбленішого шоу американців, буквально з самого народження і до цього дня. Як можливо прийняти те, що все життя - це постановка, а всі люди навколо - актори? Невже кожна подія - це всього лише хід, спланований професійними сценаристами? Ось і Труман не уявляє, що йому робити далі ...

Поки не зіграв у ящик

Едвард і Картер виявляються сусідами по палаті. Доктора визнали, що їм залишилося жити зовсім недовго, і з цим, на жаль, зовсім нічого не можна вдіяти. Нерозлучні приятелі вирішили не животіти останні тижні в сірій лікарняній палаті, а зробити все, що хочеться. У їх розпорядженні море грошей Едварда і ідейність Картера. Так чому б не стрибнути з парашутом, не прийняти участь в гонках і не піднятися, врешті-решт, на Еверест?

В гонитві за щастям

Кріс Гарднер, як і багато інших людей, мріяв про багатство, тому зважився пройти непростий навчання і стати успішними брокером. Проблема в тому, що навчання, яке триває півроку, буде неоплачуваним, не вийде навіть поєднувати з іншою роботою, а у Кріса на руках п'ятирічний син і ціла купа рахунків за квартиру. Йому доводиться поневірятися по нічліжка, ховатися від тих, кому винен гроші, і жити ідеєю, що одного разу все це закінчиться. Але чи закінчиться?