5 кращих індійських фільмів, гідних слави Голлівуду

Щороку в Індії проводиться більше тисячі фільмів. Левова частка їх - дешевий одноразовий ширвжиток. Але іноді серед нескінченного кіноконвейєр трапляються стоять картини, гідні світового кінопрокату і слави Голлівуду. Ми вибрали 5 цікавих незаїждженими фільмів, які, можливо, змінять вашу думку про індійському кінематографі.

Брат Баджранг

Це історія про доброту, взаємодопомогу і безкорисливість. Високопоставлений військовий, ризикуючи своєю кар'єрою, допомагає німий пакистанської дівчинки повернутися на батьківщину. Які цілі він переслідує цим вчинком? Чи вдасться йому допомогти безпорадного дитині? Невже такі чесні і благородні люди ще існують? Щоб дізнатися відповідь на це питання, потрібно натиснути на play.

Мене звуть Кхан

Це історія розповість про Різваном Кхан - мусульмани з Індії, який в дев'яностих перебрався з рідних трущоб в Сан-Франциско. Його життя складається вдало: він зустрічає дівчину, створює з нею сім'ю, вони разом починають займатися бізнесом ... Здавалося б, їх чекає велике світле майбутнє, але всі плани руйнуються після трагедії 11 вересня. Ставлення до мусульман різко змінюється, і все життя Кхана моментально йде під укіс.

Ланч бокс

У скарбничці цього фільму - кілька престижних нагород, в тому числі на Каннському фестивалі та кінофестивалі в Торонто. Сюжет оповідає про дивну дружбу між літнім одиноким бухгалтером і молодою дівчиною, яка зав'язалася завдяки Ланчбокс. Дівчина Іла приготувала обід своєму чоловікові і відправила йому з доставкою на роботі, але ланч помилково доставили іншій людині - Сааджану. Хочете дізнатися, що з цього вийшло? Дивіться фільм.

Настане завтра чи ні

Цьому фільму вже 15 років, але він до цих пір утримує позначку в 8,3 балів на Кинопоиск. Дія фільму розгортається в Нью-Йорку початку двохтисячних, де зустрічаються дві самотні душі - 23-річна Дженніфер, яка після смерті батька змушена піклуватися про свою сім'ю, і два кращих друга - Аман і Рохіт.

Зірочки на землі

Теплий сімейний фільм, що змушує задуматися про найголовніше. Головний герой цього фільму - маленький хлопчик Ішам. Йому всього 8 років, і він з самого народження відрізняється від інших хлопців. Ішам все дається з неймовірними труднощами, особливо навчання в школі та спілкування з іншими людьми. Так хлопчик опиняється в інтернаті.

Ці та інші індійські фільми ви завжди зможете знайти за посиланням: //wkino3.net/indiyskie/

Loading...