7 захоплюючих серіалів про робочі будні поліцейських

Розслідування гучних злочинів, пошук доказів, перевірка алібі, гонитва за підозрюваними, нічні чергування ... Працювати в правоохоронних органах - це вам не в офісі сидіти. Будні поліцейських і слідчих переповнені заплутаними історіями, кожна з яких запросто може стати сюжетом для захоплюючого фільму або серіалу. Може, саме тому всім так цікаво спостерігати з боку за їх життям і роботою? Для тих, кому мало екшену у власному житті, а також для любителів детективних загадок, ми вибрали 7 вітчизняних серіалів про будні поліцейських. Дивимося?

Мажор

Серіал розповідає про самого нетипового поліцейського, якого тільки можна уявити. Мажор, синку багатих батьків, безтурботний марнотратник життя - до особистості Ігоря Соколовського підійде будь-яка з цих характеристик. І ось одного разу батьки відправляють його за якусь провину на перевиховання - та не на Мальдіви, а в справжнісінький поліцейський відділок. І не відбувати покарання, а працювати на благо простих громадян. Там юного мажору зовсім не чекають. Колеги всіляко підколюють його, відкрито знущаються. Тільки ось Соколовський починає змінюватися прямо на очах. Зворотний бік життя, яку він бачить, працюючи в правоохоронних органах, кардинально змінює його життя.

Вулиці розбитих ліхтарів

Важко знайти людину, яка ніколи не чув про цей серіал. Казанова, Ларін, Дукаліс ... Ці прізвища в нашій країні вже давно стали загальними. Вони не детективи, які не шерлоки, що не спецагенти. Вони - звичайні менти, які покладаються лише на кмітливість та інтуїцію. Всього знято 16 сезонів. І кожна серія - це окрема детективне розслідування. Особливу атмосферу навколо сюжетної лінії створює бандитський Пітер і лихі дев'яності, на тлі яких і розгортаються всі ці історії.

Глухар

Серіал підійде тим, кого пересмикує від одного спогади про дев'яностих і бандитських розборках. Зйомки проходили з 2008 по 2011 роки, і дія сюжету розгортається приблизно в цей же час. "Глухар" - це історія двох колег, двох друзів дитинства, капітана Сергія Глухарьова і ППС-ника (співробітника патрульно-постової служби) Дениса Антошина. Вони далеко не самі приблизні поліцейські - беруть хабарі і постійно переступають межу закону. Але при цьому Глухар і Антонін - кращі в своїй справі. Їм по зубам навіть самий глухий і безнадійна злочин.

Ментівські війни

Двотисячні. Старшому оперу пітерського УБОЗу Романа Шилову довіряють очолити "забійний" відділ карного розшуку. З цього-то все і починається. Шилов - мужик як мужик. Любить смачно поїсти, пофліртувати з красивими жінками, добре відпочити. При цьому справжній ас своєї справи. Його поважають не тільки колеги і підлеглі, а й кримінальні авторитети. Здавалося б, все з цим зрозуміло. Не зовсім законослухняний мент, темні справи ... Тільки ось служить Шилов простим людям. А допомагає йому в цьому правосудді професійна команда.

Дикий

Цей серіал незаслужено пройшов повз багатьох. І дарма. Сюжет по закрученности не поступається всім перерахованим вище проектам. Дикий - це капітан міліції Олександр Диченко. Дуже непроста людина, запальний, зі складним характером - звідси й прізвисько. Він ні з ким не церемониться, особливо зі злочинцями. За чергове перевищення службових повноважень начальство відправляє його на заслання - в крихітний провінційне містечко. Керівництво сподівається, що глушині подуспокоіт буйного капітана. Але не так сталося, як гадалося ...

Поліцейський з Рубльовки

Сюжет серіалу "Поліцейський з Рубльовки" віддалено чимось схожий на "Дикого". Тут теж є поліцейський, він теж з крутою вдачею, теж ні з ким не церемониться. Але на цьому, мабуть, все схожість закінчується. Працює поліцейський Гриша не в глушині, а в Рубльовці. Головний об'єкт його нападок - не бандит який-небудь, а власний шеф. Цікаво, чим закінчиться справа? Чи вдасться поліцейському начальству приборкати свого нахабного, але розумного співробітника?

Каменська

Про ментів, оперів і поліцейських-мажорів дивитися нічого не хочеться? Тоді сміливо включайте «Каменську». Важко знайти людину, якій не зайде цей старий добрий серіал. Головний герой - аналітик МУРу, майор міліції Анастасія Каменська. Вона з дивовижною копіткістю розслідує кожна кримінальна справа, навіть не підозрюючи, що такий пильністю до деталей ставить під загрозу власне життя.

Дивіться відео: МедФак - Череп. 3 серія. Новий серіал від Дизель Студио! (Грудень 2019).

Loading...