10 складних детективів, які зрозуміють не всі

Якщо ви любите несподівані повороти сюжету і фільми, напхані загадками, то це добірка якраз для вас. Ми зібрали захоплюючі детективи, під час перегляду яких доведеться поламати голову.

Той, що біжить по лезу 2049/2017

Кей - мисливець за реплікантів, який завжди відповідально ставився до своєї роботи. В ході одного розслідування він розуміє, що має справу зі змовою і бажає розкрити його. Але це неможливо зробити без Ріка Декарда, людини, який пропав тридцять років тому. Кей вирішується відшукати його ...

Підозрілі особи / 1 995

П'ятеро дрібних злочинців виявляються в одному місці, в один час і під впливом одного замовника. Їх роботодавець - впливовий кримінальний авторитет, жарти з яким дуже погані, тому їм доводиться дотримуватися встановлених правил і виконувати накази. Вони не ладнають між собою, але не мають змоги діяти самостійно.

Таємнича річка / 2003

Не так давно Шон втратила свою єдину дочку. Розслідування прийшло в глухий кут, і була закрита. Ведена бажанням відновити справедливість і помститися, жінка вирішується відшукати злочинця особисто. Які її шанси зробити це?

Прощай, дитинко, прощай / 2007

У передмісті Бостона зникає без сліду чотирирічна дівчинка. Дивно, але поліцейські з якоїсь причини не прагнуть вести розслідування в повну силу, тому тітка зниклої малятка приймає рішення звернутися до приватного детектива Патріку.

Не говори ні слова / 2001

Команді злодіїв вдається пограбувати банк і привласнити собі рубін, який коштує десять мільйонів доларів. Один з них, будучи самим вертким, забирає здобич і ховається. Коли колишні спільники знаходять його і мстять за обман, виявляється, що ні рубіна, ні грошей немає. Куди ж вони поділися?

Малхолланд Драйв / 2001

Не так давно Рита вирішила почати життя спочатку, тому що через страшної автомобільної аварії вона втратила пам'ять, і лікарі сказали, що навряд чи вона відновиться. Спочатку у неї виходить забутися, але з часом багато питань виходять на перший план: хто був з нею в машині і чому? Чи дійсно вони були викрадачами? І якщо так, то які цілі переслідували?

Під покровом ночі / 2016

Сьюзен - успішна жінка, власниця власної галереї і улюблена дружина. Вона ні в чому не має потреби і вважає, що всі мрії вже втілилися в реальність. Але одного разу вона отримує книгу свого колишнього чоловіка; він просить прочитати роман і зустрітися після цього. Виявляється, що письменник увічнив їх непросту історію і оприлюднив темне минуле Сьюзен, але ж вона сподівалася попрощатися з ним назавжди.

Адвокат диявола / 1997

Для головного героя цього фільму немає нічого святого. Він - безпринципний, амбітний і подає великі надії адвокат, який прагне до успіху, не замислюючись про правильність своїх дій. Одного разу йому пропонують роботу в юридичній фірмі, клієнти якої нечесні, жадібні мільярдери. До чого ж це призведе?

Велика гра / 2009

Кел Маккеффрі - журналіст з багаторічним стажем, який тяжіє до розслідувань. Одного разу він стикається з декількома вбивствами і приходить до висновку, що всі вони пов'язані між собою. Однак співробітники органів правопорядку з ним категорично не згодні. Тоді Кел підозрює, що їх підкупили ...

Забираючи життя / 2004

Ілліана Скотт - агент ФБР, вона має намір зловити маніяка, здатного не тільки по-звірячому розправлятися з власними жертвами, але і привласнювати собі їх особистості.

Всі фільми з цієї добірки ви завжди зможете подивитися в онлайн-кінотеатрі Фукс ТВ.

Дивіться відео: Не зарекайся 20 серия (Січень 2020).

Loading...