10 заборонених фільмів, які в нашій країні ще можна подивитися

Після важкого трудового дня завжди хочеться подивитися що-небудь легке і смішне, тому в прокат і виходить така кількість комедійних фільмів. Однак гумор - це справа тонка, далеко не кожна жарт буде однаково добре сприйнята в різних країнах. Ми пропонуємо вам список заборонених в тих чи інших країнах комедій!

Домашнє відео: Тільки для дорослих

"Домашнє відео" вийшло в якості повнометражної реклами продукції компанії Apple, яка, на жаль, не мала ніякого успіху. У Великобританії було заборонено вимовляти назву фільму навіть під час інтерв'ю з задіяними в ньому акторами, оскільки воно занадто вульгарний і грубе, тим більше для ранкового ефіру. У Малайзії ні назва, ні сюжет теж не схвалили, тому стрічка була заборонена.

Інтерв'ю

Задумавши новий проект, Сет Роген чи планував зіпсувати відносини між США і Північною Кореєю, але так вийшло. У кінофільмі "Інтерв'ю" президент Північної Кореї, відомий Кім Чен Ин, був виставлений далеко не в найкращому світлі, що йому, зрозуміло, зовсім не сподобалося. У відповідь на образу він пообіцяв застосувати ядерну зброю, але в підсумку тільки заборонив фільм на території своєї країни.

Зак і Мірі знімають порно

Комедійний фільм "Зак та Мірі знімають порно" багатьом не припав до душі. У штаті Юта, наприклад, практично всі кінотеатри відмовилися показувати цю романтичну комедію, оскільки вона надто вульгарна для консервативного суспільства тих місць. Також фільм не подивилися в Білорусії.

Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан

Як вже зрозуміло з назви, жителі славної держави Казахстан зовсім не оцінили цей кінофільм. Показ фільму також був заборонений в Росії, Україні, Білорусі, Омані, Кувейті, Катарі, Йорданії і Бахрейні. Його здався образливим для певних національностей і релігій.

Не жартуйте з Зоханом

Зохан Двір - ізраїльський спецназівець, який інсценував власну смерть заради можливості переїхати в Нью-Йорк і стати перукарем. Деякі сцени даного фільму були визнані політично неоднозначними, тому його і заборонили в Лівані, Єгипті, Ірані, і ще кількох арабських країнах. А ось в Ізраїлі фільм мав приголомшливий успіх.

Сімпсони в кіно

Жителям Бірми не пощастило, вони не змогли подивитися повнометражний мультфільм "Сімпсони в кіно" з однієї простої причини: всі дійові особи цієї історії мають жовтий колір шкіри, що образливо для бірманців. Дивно.

Секс у великому місті 2

Відома четвірка подруг відправляється в місто Абу-Дабі, щоб урізноманітнити власне життя і згадати як це, отримувати задоволення. Саманта, будучи головною відірву, швидко входить у смак. Саме через сцен з нею жителі Об'єднаних Арабських Еміратів цей фільм не побачили.

Район № 9

Це не зовсім комедія, але ми не могли обійти цей фільм стороною. У стрічці "Район № 9" жителі Нігерії були представлені канібалами, охочими через поїдання інопланетян знайти їх феноменальні знання, чому реальні нігерійці зовсім не зраділи. Кінокомпанії довелося офіційно вибачитися перед жителями вищезгаданої країни. Фільм не був показаний.

Мільйон способів втратити голову

Сет Макфарлейн вклав чимало сил у створення фільму "Мільйон способів втратити голову". Він виступав і режисером, і продюсером, і доклав руку до створення сценарію, і навіть виконав головну роль. Але його праці не були оцінені жителями Малайзії, оскільки вони вважали, що фільм занадто сумнівний і провокаційною.

Без Ладена

Сатирична індійська комедія "Без Ладена" вийшла в 2010 році. У ній розповідається про заповзятливого репортера, який відшукав людину, схожу на найбільш розшукуваного в світі терориста. Пакистанська влада засудили фільм і заборонили його в прокаті.

Дивіться відео: Скарби нації. Україна. Повернення своєї історії - Фільм третій (Жовтень 2019).