10 фільмів для тих, хто сумує за дев'яностих

Втомилися від одноманітних кіноновинок? Не знаєте, чим зайняти сьогоднішній вечір? Переглянули тисячу трейлерів, але нічого підходящого не знайшли? Наближається осінь - хороший привід переглянути який-небудь хороший старий фільм. Тому грійте чайник, заварюйте смачний чай, кутайтеся в улюблений плед і вибирайте фільм з нашої ностальгічною добірки.

Шоу Трумана (1998 рік)

Ідеї, яка лягла в сюжет цього фільму, позаздрять сценаристи найрейтинговіших сучасних реаліті-шоу. Ще б! Одного разу Труман - простий американський хлопець - розуміє, що з його життям щось нечисто. Наче весь світ навколо - декорації. А люди, що оточують його, всього лише актори.

Титанік (1997 рік)


Іноді здається, що з прем'єри цього фільму пройшла ціла вічність. І якщо ви його давно не переглядали, то не втрачайте часу. Історія Джека і Рози, які одного разу зустрічаються на величезному караблі і моментально закохуються одне в одного, змушує повірити в те, що справжня любов все-таки існує.

Втеча з Шоушенка (1994 рік)


Фільм знятий за мотивами повісті Стівена Кінга. Він розповідає непросту історію банкіра Енді Дюфрейна, якого визнали винним у вбивстві дружини і її коханця. Його відправили відбувати довічне ув'язнення, хоча він до останнього запевняв суддю, що не причетний до злочину. Ця історія не про справедливість, а про надію, яка ніколи не вмирає.

Зелена миля (1999 рік)


Ще один фільм в нашій добірці, знятий за мотивами однойменного роману Стівена Кінга. І скільки б разів ми його не переглядали, завжди важко втриматися від сліз. Ця історія розповідає про долю темношкірого гіганта Джона Коффі, якого звинувачують у жорстокому вбивстві двох маленьких дівчаток. За це йому загрожує смертна кара на електричному стільці.

Хоробре серце (1995 рік)

Дія фільму переносить нас на 800 років назад. За часів, коли народ Шотландії боровся за свободу і незалежність. І допомагав їм у цей національний герой Вільям Уоллес, для якого боротьба за припинення рабства стала особистою драмою.

Американська історія X (1998 рік)


Фільм зачіпає проблему расової дискримінації в США. Через історію однієї американської сім'ї ми дізнаємося багато про скінхедів, про районні угруповання, побачимо процес переосмислення і зломлені. Нацист Дерек потрапляє до в'язниці, де його життя і погляди перевертаються з ніг на голову. На свободу він виходить вже іншою людиною, далеким від нацистських теорією. Тільки ось його молодший брат до цього часу вже щосили спілкується з районними скінхедами ...

Форрест Гамп (1994 рік)


Справжній фільм-натхнення, від першої особи розповідає нам про дивну життя дивакуватого Форреста Гампа. Він з дитинства страждає розумовою відсталістю, що не завадить йому побувати на війні, знайти справжніх друзів, домогтися успіху і відкрити власний бізнес. Тільки ось чи зробить це щасливим?

Життя прекрасне (1997 рік)


Дивовижний фільм, який змушує сміятися до кольок у животі, то ридати від безвиході, що відбувається. Італія, сорокові роки минулого століття, друга світова війна і націоналістичні ідеї. Єврей зі своїм маленьким сином виявляються в концтаборі, його дружина - чистокровна італійка - добровільно пішла в це пекло за своєю сім'єю. Вони знаходяться в різних концентраційних таборах і, незважаючи на жах того, що відбувається, знаходять в собі сили не здаватися заради дитини.

Достукатися до небес (1997 рік)

Після цього фільму хочеться тільки одного - купити собі квиток в один кінець на море. Саме цього - побачити море - і хотіли головні герої цієї історії, котрі познайомилися один з одним в лікарні. Обидва невиліковно хворі, обом залишилося недовго жити. І все, чого вони хочуть, просто подивитися на море.

День бабака (1993 рік)


Дуже легкий фільм, який допоможе вам на півтори години забути про всі свої проблеми. Телевізійний коментатор Філ Коннорс якимось незрозумілим чином раз по раз проживає один і той же день. До якого рішення його хоче підштовхнути всесвіт?

Loading...