Нові серіали, які можна подивитися за один день

Вогкий листопада змушує забути про прогулянки на свіжому повітрі і скоріше поспішати додому - в теплу ліжко, де можна розчинитися у величезній пуховій ковдрі за кухлем палючого чаю. Але тут виникає нова проблема - чим би таким цікавим зайнятися ... Якщо ви теж опинилися в такій ситуації і не знаєте, чим скрасити осінній вечір, то ловите нашу добірку цікавих нових серіалів, які можна подивитися всього за один день.

Маніяк / Maniac

Велика фармацевтична компанія проводить випробування свого нового дивного засобу - панацеї, здатної вилікувати всі хвороби світу, навіть розбите серце. Енні і Оуен вирішуються взяти участь в небезпечному експерименті, але вони і не підозрюють, які побічні ефекти є у цього диво-засоби ...

Моторошні пригоди Сабріни / Chilling Adventures of Sabrina

Сабріна - полукровка: наполовину відьма, наполовину смертна. На шістнадцятий день народження її чекають Темні Хрестини - старовинний ведьмовской обряд, в ході якого вона впише своє ім'я в книгу Темного Володаря - простіше кажучи, Диявола, - а натомість збереже свої магічні сили. Але є одна перешкода: після обряду Сабріна повинна розпрощатися зі своєю звичайною людською школою і перейти в Академію незримо Мистецтв, щоб навчатися там магії. Крім того, вона повинна порвати і з усіма своїми колишніми друзями, звичайними смертними ... Сабріна це не до душі. Вона навіть подумує про те, щоб піти проти багатовікових традицій і відмовитися від своєї ведьмовской суті, ставши простий смертний.

Патрік Мелроуз / Patrick Melrose

У Патріка Мелроуз, здається, є все, про що можна побажати: статус, слава, гроші, красиві дівчата і море алкоголю, але все це не дає щастя і спокою його душі: коли-то в дитинстві йому доводилося терпіти побої батька і байдужість матері , і тепер, уже будучи дорослим, він не може забути про це, поступово отруюючи своє тіло безпробудної пиятики, а свою душу - хворобливими спогадами минулого.

Привиди будинку на пагорбі / The Haunting of Hill House

Велика родина - чоловік з дружиною і п'ятеро дітей, - довгий час живе на відшибі в похмурому будинку, де крім них явно водяться якісь потойбічні істоти. Після багатьох безуспішних спроб якось впоратися з таємничими мешканцями вони з'їжджають. Якийсь час будинок на пагорбі пустує, що обдувається всіма вітрами, втрачений, самотній і зловісний. Минули роки родині доводиться повернутися - їх приводить сюди одна спільна трагедія, можливо, пов'язана з минулим ... Привиди все ще живі і голодні. Людям має бути нова битва - і не тільки з потойбічними силами, а й один з одним, і з власними страхами і спогадами.

Гострі предмети / Sharp Objects

Колись Камілла жила в маленькому провінційному містечку, але потім вирвалася в Чикаго і стала там журналісткою. Вона і рада б ніколи не повертатися на батьківщину, але саме її посилають в нещасливий містечко, коли там трапляється кілька вбивств і стає ясно, що там орудує маніяк. Жінка повертається додому, щоб висвітлювати розслідування в пресі, але поступово і сама стає учасницею загадкових подій.

Трагедія в Уейко / Waco

Ця історія заснована на реальних подіях, коли фермерів ранчо звинуватили в зберіганні зброї, і облава поліції в результаті перетворилася в перестрілку і справжню війну між жителями цієї ферми і агентами ФБР, які не очікували такого опору.

Вбиваючи Єву / Killing Eve

Ця історія - протистояння двох сильних і небезпечних особистостей. Одна - найманий вбивця, для якого вбити людину - як почистити зуби або випити склянку води. Буденність. Друга - молода дівчина, агент спецслужб, для якої ця сама буденність - все життя, нудна і сумна. Щоб змінити це, вона і кидається в погоню за небезпечним злочинцем.

Жартую / Kidding

Джефф - зірка дитячої телепередачі, успішний ведучий, чий яскравий і позитивний образ приносить великі гроші і любов мільйонів. Ось тільки насправді Джефф глибоко нещасний: у нього проблеми з особистим життям і сім'єю, та й сам себе вона давно вже не поважає ...

Дивіться відео: Комедия Один день лета (Жовтень 2019).