20+ фільмів і серіалів про подорожі в часі

Історії людей, які зуміли підкорити собі час, захоплюють дух. Кожному з нас хотілося б ненадовго повернутися в минуле, щоб виправити дурні помилки або попередити себе про лихо, що насувається. Кожному з нас хотілося б хоч одним оком заглянути в майбутнє, щоб дізнатися - якими будуть технології через кілька десятиліть і як взагалі складеться наша доля. У сьогоднішній підбірці ви знайдете фільми і серіали, головні герої яких навчилися подорожувати в часі. Для деяких з них це стало справжньою трагедією. Чому? Щоб дізнатися відповідь на це питання - читайте нашу добірку.

Дружина мандрівника в часі

У Генрі - чертовски рідкісне захворювання: синдром подорожей у часі. Переміщення відбуваються мимоволі і можуть застати чоловіка в будь-який час і в будь-якому місці. Втім, як і любов ... Зі своєю майбутньою обраницею Генрі знайомиться, коли їй всього шість років, а йому тридцять шість. Потім - стрибок у часі: і ось він уже на п'ять років молодше, а вона - на сімнадцять років старше. Вони одружуються, але ще не знають, який комічною, трагічною, складною і прекрасної буде їх любовна історія.

11.22.63

Ви знаєте, яка трагедія трапилася в Сполучених Штатах Америки в 1960 році? Був убитий президент Джон Кеннеді. Тим часом, в наш час живе звичайний шкільний вчитель на ім'я Джейк Еппінг. Він викладає англійську мову і навіть не підозрює, яка фантастична можливість йому скоро буде надана - шанс запобігти трагедії і повернути історію в зовсім інше русло ... Але якими можуть бути наслідки? І чи потрібно робити це? Адже якщо щось змінити в минулому - майбутнє теж може сильно змінитися ...

Машина часу

Всі найбільші відкриття робляться не з любові до світу, а з любові до окремої людини. Вчений-фізик Олександр Хартдеген втратив свою кохану, яка загинула від випадкової кулі, і щоб повернути її, винайшов машину часу. Але він не знав, що існує особливий закон природи: минуле змінити неможливо, хто б і як би сильно не хотів цього ... Спробувавши врятувати наречену і сам отримавши поранення, він насилу добирається до свого винаходу, щоб повернутися додому. В процесі переміщення він втрачає свідомість, а коли приходить до тями, розуміє, що знаходиться в глибокому майбутньому, і Земля змінилася до невпізнання.

Назад у майбутнє

У Марти типова життя типового підлітка: негаразди в школі, сварки з друзями, яка страждає від алкоголізму і ожиріння матуся і бідолаха-батько, над яким на роботі знущається бос. Ще у Марті є друг - ексцентричний професор-фізик Еммет Браун, який винайшов машину часу. Марті зовсім не хотілося пустувати, але випадково він активує фантастичний механізм і потрапляє в минуле. Там він стикається з власними батьками, які ще навіть не знайомі між собою. І - випадково робить річ, через яку вони можуть не познайомитися зовсім ... Тепер у Марті тільки одна надія: відшукати друга-доктора, який, між іншим, теж ще не винаходив ніякої машини часу, і змусити його винайти її, щоб повернутися додому . А ще, до речі, потрібно все-таки познайомити батьків ...

Ефект метелика

Евану не дуже пощастило з батьком: колись того поставили невтішний діагноз, і тепер бідолаха сидить в психлікарні. У самого Евана теж з дитинства проблеми з психікою: він не пам'ятає окремі уривки зі свого життя, якісь моменти, коли відбувалися неприємні, хворобливі, навіть страшні для нього речі. За порадою психолога він з дитинства веде щоденник, де намагається зафіксувати на папері ті неприємні спогади, які незабаром напевно випадуть з пам'яті. Ставши дорослішим, Еван несподівано виявляє, що при перечитуванні своїх щоденникових записів здатний повертатися в минуле і змінювати його ...

Петля часу

Машина часу, звичайно, була винайдена для благих цілей, але мафія знаходить їй своє застосування: переміщаючись на десятки років назад, вони безслідно ховають трупи своїх жертв. Крім того, у них є особлива традиція: кращі кілери мафії - їх звуть лупер, - одного разу відправляються в майбутнє і вбивають самих себе, щоб не стати старими і немічними і не попастися в лапи ворогів. Лупер на ім'я Джо Сіммонс теж відправляється в майбутнє із завданням знищити самого себе, але - ось несподіванка! - Старий Джо виявляється куди спритніші й розумнішими і тікає від самого себе. Більш того, він вирішує відправитися в далеке минуле, щоб усунути проблему на корені - знищити дитини, який одного разу виросте і стане ватажком тієї самої мафії ...

День Сурка

Філ Коннорс - той ще засранець. Співробітник телебачення, гордовитий, жадібний, жалюгідний, хто ненавидить свою роботу, другого лютого він відправляється в студію, щоб брати участь в проведенні Дня Бабака. Але доля - або всесвіт, - робить з ним злий жарт: щоб провчити чоловіка і навчити його цінувати власне життя, роботу і людей навколо, вона ставить прокляте друге лютого на "репіт", повторюючи його безліч разів. І тільки сам Філ усвідомлює це, розуміючи, що знову і знову проживає один і той же день ... Йому страшно, він злиться, його відверто шкода, але що він повинен зробити, щоб розірвати тимчасову петлю і щоб нарешті настало третє февраля?

Бойфренд з майбутнього

Любов з першого погляду - це все дурниця, міф, вигадка, впевнений красень Тим. У Тіма, втім, всі козирі на руках: він гарний собою, розумний, добре заробляє. Чому ж дівчина його мрії не хоче піти з ним на друге побачення? Ах так, зовсім забули: ще Тім вміє переміщатися в часі! І він готовий нескінченно повторювати те саме перше побачення, щоб сподобатися обраниці і заслужити право другої зустрічі.

Грань майбутнього

У майора Вільяма Кейджа, провідного запеклі бої на рубежах Землі, підданої нападу інопланетян, свій день бабака: раз по раз він змушений брати участь в одному і тому ж бої, в кінці якого гине. Потім повстає - бореться - і гине знову ... З часом він починає розуміти: можливо, тимчасова петля - і є ключ до перемоги над інопланетними загарбниками.

Вихідний код

Коултер - рядовий солдат, який несподівано потрапляє в тіло іншого чоловіка, а потім гине під час залізничної катастрофи. Але ось парадокс: вже через кілька миттєвостей після смерті він знову приходить до тями в тілі того самого чоловіка. І - знову катастрофа. Хто і навіщо пускає поїзд з рейок, і як знайти цього злочинця? Коултер впевнений, що це єдиний спосіб щось змінити, залишитися в живих і повернутися в своє тіло.

Патруль часу

В недалекому майбутньому у поліції - необмежені можливості: тепер поліцейські можуть переміщатися в часі і запобігати злочинам до того, як вони будуть здійснені, а лиходіїв залучати до відповіді до того, як вони зроблять щось погане. Але чи завжди буде працювати ця схема? І що трапиться, якщо одного разу знайдеться людина, яка обійде патруль часу і піддасть смертельної небезпеки весь Нью-Йорк?

Темрява

У цьому серіалі минуле тісно переплітається з сьогоденням, а майбутнє - набагато ближче, ніж можна собі уявити. На дворі 2019 рік. Безслідне зникнення двох дітей ставить на вуха всіх жителів маленького провінційного містечка. Щоб розгадати цю таємницю, головним героям доведеться повернутися в минуле. А потім - перестрибнути в майбутнє.

Помилка часу

Фінн, Келлі і Джаспер знімають одну квартиру на трьох і дружать між собою. У кожного з них своя заповітна мрія: Фінн хоче стати художником, Келлі крадькома пише талановиті розповіді, а Джаспер сподівається одного разу казково розбагатіти на ставках на собачі перегони. У квартирі свого сусіда вони несподівано знаходять незвичайний механізм, який щовечора в один і той же час робить фотографію їх вітальні через вікно навпроти. На фотографії завжди зображено те, що буде відбуватися в вітальні через добу. Хлопці розуміють: дивний механізм - це машина часу! А значить, тепер всі їхні мрії можуть здійснитися ... чи ні?

Північ у Парижі

У багатьох з нас є дивне відчуття, що ми живемо не в той час, в яке слід було б ... Ось і герою історії, талановитому письменнику, хочеться переміститися в часі, щоб жити поруч зі своїми літературними кумирами. Одного разу це і справді відбувається: чоловік переміщається в минуле, де знайомиться з Фіцджеральдом, і Хеммінгуеем, і Пікассо, і Гертрудою Стайн, і звичайно, він хоче залишитися там назавжди ...

Дежавю

Федеральне Бюро Розслідувань давно володіє фантастичним перевагою: його агенти можуть переміщатися в часі, розслідуючи свої справи. Ось і агент Даг Карлін відправляється в минуле, щоб з'ясувати, чому сталася катастрофа на морському поромі. У минулому Даг зустрічає дівчину. Чоловік знає: вона буде убита. Але він знає й інше: він безнадійно в неї закоханий. Невже немає жодного шансу врятувати її, не порушивши основного ходу подій?

У пастці часу

Професор-археолог Джонсон фанатично вивчає обставини знаменитої Столітньої війни, разом зі своїми студентами проводячи розкопки в центрі Європи. Але в якийсь момент чоловік просто зникає. Стурбовані студенти не можуть знайти його день, і два, і три ... Зате знаходять загадковий сувій - від професора! У листи він повідомляє, що потрапив під тимчасову діру і зараз знаходиться в чотирнадцятому столітті. Шокуюча новина швидко поширюється на світу, а ще через кілька днів до розгубленим студентам звертається велика американська корпорація, яка заявляє, що у них є машина часу і вони готові посприяти в пошуках зниклого археолога ...

12 мавп

У 2015 році планету спіткала страшна доля: майже всі люди загинули від невідомого вірусу, і лише лічених одиниць вдалося сховатися під землею. Тепер там свій світ і свої правила. Коул - кримінальник. До таких, як він, тут ставляться з зневагою. Не дивно, що саме на ньому вирішують випробувати новий винахід - машину часу. Тепер Коулу належить відправитися в 2015 рік і запобігти епідемії.

Клік: з пультом по життю

Як же круто, коли у тебе є пульт від власного життя: можна перемотати час назад і заново пережити красиве побачення, романтичну прогулянку або відмінний секс. Зате погане, неприємне - роботу, хвороби, сварки з коханою жінкою, - можна легко прокрутити і не переживати зовсім. Головний герой виразно щасливий такому придбанню. Але техніка - вона і є техніка: одного разу вона може зламатися. І ось пульт вже самостійно вибирає, які моменти поставити на "репіт", а які перемотати ...

Піджак

Війна - це не тільки фізичні рани, але і рани психологічні: повернувшись з фронту, головний герой ніяк не може прийти в себе, у нього трапляються напади амнезії, і провали в пам'яті виявляються особливо недоречно, коли його звинувачують в загибелі поліцейського. В засмучених почуттях, втрачений і морально розчавлений, герой потрапляє в психлікарню. Там з ним працює лікар, у якого є особлива вакцина, здатна повертати втрачені спогади. Ось тільки у вакцини є побічні дії, і можливо, вона смертельно небезпечна для пацієнта ...

Кейт і Лео

Мешканець дев'ятнадцятого століття, герцог Лео Олбанський, натикається на тимчасову діру і потрапляє в сучасний Нью-Йорк. Там він знайомиться з успішною бізнес-вумен і просто красунею Кейт. Хіба можливі почуття між цими людьми? І якщо так - хіба можливо, щоб вони були разом, адже Лео неодмінно потрібно повернутися назад додому?

Плезантвиль

"Плезантвіль" - захоплююче телевізійне шоу, що збирає біля екранів мільйони глядачів по всьому світу. У цьому шоу кілька тисяч людей живуть в штучно створеному однойменному містечку, де тече по-справжньому утопічна, райське життя, і всі красиві, розумні, веселі, благополучні і щасливі. Девід Вагнер, звичайно, теж шанувальник телепередачі. Він і уявити не може, що одного разу сам опиниться всередині телевізора ...

Дивіться відео: ТОП-5 найкращих фільмів про подорожі у часі та просторі (Січень 2020).

Loading...