7 причин подивитися серіал "Дивовижна місіс Мейзел"

Ми подивилися кілька другосортних серіалів перш, ніж натрапили на цей. Великих сподівань на нього не покладали, але той факт, що Рейчел Броснахен отримала "Золотий глобус" за головну роль в цьому серіалі, заінтригував. Виявилося, "глобуси" роздають не дарма - ми проковтнули два сезони на одному диханні, з небажанням перериваючись на сон і роботу. І зараз, поки не вийшов третій сезон, рекомендуємо його вам. Ловіть 7 причин провести найближчі вихідні за переглядом дивного серіалу про "Дивну місіс Мейзел".


1. Жарти в серіалі по-справжньому смішні, Навіть не дивлячись на адаптацію деяких моментів в російській перекладі. Але краще, звичайно, дивитися серіал на оригіналі з субтитрами - так ви сильніше відчуєте незрівнянний американський колорит п'ятдесятих років.

2. У сценарії дуже добре опрацьовані не тільки головні ролі, а й другорядні. 47-річна Алекс Борштейн ідеально підійшла на роль Сюзі Майерсон, хамських співробітниці прокуреного бару і менеджера починаючої домогосподарки-стендаперші Мідж (вона ж місіс Мейзел). 65-річний Тоні Шалуб теж ніби був створений для ролі єврейського тата, своїм безпосереднім поведінкою він ледь не затьмарював головну актрису, яка зіграла за сценарієм його дочка Мідж.

3. Ми не особливо довіряємо відгуками критиків, Яким аби що-небудь розкритикувати. Але те, що пілотний епізод серіалу став одним з найуспішніших в історії Amazon Video, ще один аргумент на користь того, щоб подивитися "Дивну місіс Мейзел". Пілотна серія отримала середній рейтинг глядачів 4,9 з 5 можливих.

4. "Дивовижна місіс Мейзел" - однозначно історія про становлення фемінізму. Мідж, вона ж Міріам Мейзел, зросла в суворої єврейської сім'ї. Вона, як і її мати, лягає спати з макіяжем на обличчі і змиває косметику лише після того, як чоловік засинає. Вона непомітно розстібає застібки на ліфчику перед сексом - щоб чоловікові було простіше зняти його в пориві пристрасті. Вранці прокидається вдосвіта, упорядковує обличчя і зачіску, після чого акуратно лягає в ліжко. І так повинно було тривати все життя, якби не відхід чоловіка з родини, подальше стендаперство всупереч всім і перша самостійна робота.

Але що дивно: історія місіс Мейзел зовсім не викликає відрази, як інші фільми і серіали про фемінізм. Ніхто не тикає тебе носом у права жінок, тобі просто показують цікаву історію однієї жінки.

5. Окремо варто згадати костюми і атмосферу Америки п'ятдесятих років. За тим, як одягається місіс Мейзел, стежиш, затамувавши подих. Неймовірна фактура, крій і поєднання кольорів. І чому сучасні дівчата так не одягаються?

6. Режисером і сценаристом серіалу виступає Емі Шерман-Палладіно, якої ми зобов'язані "Дівчатами Гілмор". У роботі над "Дивною місіс Мейзел" їй допомагав чоловік - Деніел Палладіно. Можливо, саме завдяки такому сімейному тандему вдалося добре показати історію місіс Мейзел не тільки з боку жінки, а й з боку чоловіка. Гендерний баланс у серіалі витриманий дуже добре. До речі, за цей серіал - точніше, за режисуру і сценарій - Емі Шерман-Палладіно вже отримала пару статуеток.

7. Місіс Мейзел - людина, що ризикнув піти за мрією. Вона створила себе заново після того, як її світ звалився. Їй плювати на життєві обставини. Ну і що, що вона живе у батьків, у неї двоє маленьких дітей, чоловік покинув її заради секретарки, вона ніколи в житті не працювала, у неї немає власних грошей, і вона ніколи нічим серйозно не захоплювалася? Мідж впевнено йде до своєї мети, не обертаючись назад. Важкі життєві обставини і проблеми вона звертає на жарт. І, здається, цей спосіб реабілітації працює. Чому б тоді і нам з вами не перетворювати сльози в сміх, який зробить нас невразливими.

Дивіться відео: 7 ПРИЧИН ПОЛЮБИТИ СЕРІАЛ "ДОКТОР ХТО". GEEK JOURNAL (Листопад 2019).

Loading...