Фотограф побував в 45 країнах, щоб показати красу жінок різних національностей

Кожна жінка красива - такого правила дотримується румунський фотограф Міхаела Норок (Mihaela Noroc). Вона вже багато місяців подорожує по світу і фотографує найкрасивіших жінок для свого проекту під назвою «Атлас краси». На даний момент Міхаела побувала в 45 країнах, зафіксувавши на свій фотоапарат кілька сотень місцевих мешканок. Кожна жінка на її фотографіях уособлює країну, в якій народилася і живе по сьогоднішній день.

- Моя мета полягає в тому, щоб показати, що краса - в наших відмінностях, а не в тенденціях, моді, грошах або раси, - пояснює ідею свого проекту румунський фотограф.

Міхаела впевнена: її фотографії допоможуть людям стати більш терпимими до тих, хто відрізняється від них кольором шкіри, розрізом очей або формою носа.

Марамуреш, Румунія

Ріо-де-Жанейро, Бразилія

Молдова

Рига, Латвія

Медельїн, Колумбія

Янгон, М'янма

Москва, Росія

Фінляндія

Бішкек, Киргизстан

Чилі

Сан-Франциско, США

Китай

Бразилія

Еквадор

Калі, Колумбія

Арекіпа, Перу

Шираз, Іран

Янгон, М'янма

Тбілісі, Грузія

Клуж, Румунія

Мумбаї, Індія

Мексика

Душанбе, Таджикистан

Нова Зеландія

Непал

Монголія

Англія

Австралія

Ісландія

Проект «Атлас краси» користується великою популярністю не тільки у фотографів-професіоналів, а й у простих людей. На сторінку Міхаели Норок в Facebook підписано 200 тисяч чоловік. Доходи, які фотограф отримує від продажу фотографій і виставок, дозволяють їй продовжувати свої пізнавальні подорожі та поповнювати колекцію дивовижних знімків.

Дивіться відео: Виталий Иванусь. Велопутешествие по Азии (Квітня 2020).

Loading...