11 найкращих серіалів каналу NBC

Якщо вірити "Вікіпедії", то американський телеканал NBC спродюсував і показав більше сотні різних серіалів. Що тільки не виходило в їх ефірної лінійці: від головного хіта вісімдесятих "Санта Барбари" до "Клініки", яка пару-трійку років тому познайомила нас з Джей Ді і Терком. Ми вибрали 11 найцікавіших серіалів, прем'єра яких колись відбулася на NBC. Якісь виходили в далеких шістдесятих, але до сих пір не втратили своєї актуальності. Якісь знімаються прямо зараз. Одні змусять вас повірити в неймовірне космічне майбутнє, після інших ви будете ридати в подушку, а треті подарують вам кілька днів (або тижнів) гарного настрою. Загалом, є з чого вибрати. Дивимося?

Друзі / Friends (1994-2004)

Що таке дружба? Уміння поспівчувати в тяжку годину або, навпаки, щиро, без жодної заздрості порадіти? Чи існує жіноча дружба? А що щодо дружби між чоловіками і жінками? Відповіді на ці питання і багато інших шукає шістка веселих друзів, що живуть неподалік один від одного. Вечорами вони зустрічаються в кафе, щоб поговорити.

Зоряний шлях / Star Trek (1966-1969)

Серіал розповідає про екіпаж зорельота під назвою "USS Ентерпрайз NCC-1701" на чолі з капітаном Кірком, людиною сміливою і досвідченим. Мета космічних льотчиків протягом п'яти років проводити різні науково-дослідні експерименти в далеких космічних глибинах. Люди чекають від команди Кірка нових приголомшливих відкриттів, здатних поліпшити якість життя на Землі.

Клініка / Scrubs (2001-2010)

Джон Доріан і Кріс Терк - нерозлучні друзі, які вирішили пов'язати своє життя з медициною. Вони пройшли чотирирічне навчання в медичній школі, а потім разом приступили до інтернатури, сподіваючись отримати практичний досвід і якомога швидше рушити по кар'єрних сходах. Вони навіть не підозрювали, як непросто буде порозумітися з колегами і пацієнтами ...

Ганнібал / Hannibal (2013-2015)

Ганнібал Лектер - геніальний психіатр, послугами якого користуються багато високопоставлених особистості. Нерідко до нього звертаються за допомогою агенти спеціальних служб, в тому числі ФБР. Уїлл Грем якраз є спеціальним агентом і в розслідуваннях покладається на свою незвичайну здатність відчувати мотиви злочинців. Часом йому складно в цьому розібратися, тому він обговорює свої бачення і почуття з іменитим психіатром, не підозрюючи про те, що він убивця.

Альф / ALF (1986-1990)

Альф - кумедний інопланетянин, який народився на планеті Мелмак і за дивним збігом обставин опинився на Землі, в місті Лос-Анджелес. Альф живе в людській сім'ї, часто вередує, скупитися і всіх об'їдає. Незважаючи на зовнішню миловидність, він дуже шкідливий і терпіти не може кішок (якщо вони, звичайно, не на обід). А ще Альф постійно влипає у всякі незручні ситуації ...

Офіс / The Office (2005-2013)

Вважається, що немає роботи нудніше, ніж в офісі. Що може бути гірше, ніж щоденна рутина, ненависні колеги і розмови з ними, що зводять з розуму? Однак в цьому офісі завжди відбувається щось цікаве. Так, кава все ще паскудної, обов'язки вимотують, а рутина викликає приступи нудоти. Але трапляються і зовсім особливі дні, коли все йде по незнайомому сценарієм ...

Мене звуть Ерл / My Name Is Earl (2005-2009)

Ерл навіть подумати не міг, що коли-небудь йому по-справжньому повезе, але це сталося. Він виграв в лотерею сто тисяч доларів і тепер сподівається на те, що вони допоможуть йому почати життя з чистого аркуша. Раніше йому доводилося брати участь в безлічі авантюр, в тому числі незаконних, а тепер хочеться спокою і благополуччя. Але ось невдача. Ерл випадково втрачає квиток ... Що ж далі? Чи вдасться йому відшукати його чи ні?

Це ми / This Is Us (2016- ...)

Дивно, але у всіх членів сім'ї Пірсон день народження в один день. Джек, Рендалл, Кейт і Кевін щороку влаштовують гучну вечірку, об'єднані одним святом. І як би життя не розводила їх різними шляхами, вони завжди готові прийти на допомогу членам своєї сім'ї, надати підтримку і проявити любов. Гідне поваги.

Парки та зони відпочинку / Parks and Recreation (2009-2015)

Леслі Ноуп начебто багато працює і навіть здається людям успішною. Але одного разу вона розуміє, що її праці нікому не приносять користі і радості. Тоді жінка різко змінює вектор своєї діяльності і збирається відкрити парк культури і відпочинку, де кожна людина змогла б приємно провести час. Ось тільки зробити це зовсім непросто, адже далеко не всі високопоставлені особи готові віддати в руки Леслі відмінний шматок землі ... Добре, що вона знала про це і заздалегідь приготувалася боротися за свою ідею.

Швидка допомога / ER (1994-2009)

Лікарі чиказької лікарні не уявляють, що таке спокійний день, адже щодня їм доводиться надавати екстрену допомогу і рятувати людські життя. Вони сплять, де доведеться, вириваючи з робочих діб два-три вільних години, не завжди встигають поїсти і жертвують заради чужих людей своїми власними особистими життями. Проте, в їх життях теж трапляються яскраві емоції і події, за якими дуже цікаво спостерігати.

У кращому світі / The Good Place (2016- ...)

Елеонор і сама знає, що вона не найкращий чоловік на цій планеті. Саме тому жінка дуже дивується, коли виявляється в раю після своєї несподіваної смерті. Незабаром стає відомо, що сталася помилка, і жінка приймає рішення нікому про неї не розповідати, адже ніхто не захоче змінювати рай на пекло ...

Дивіться відео: 13 Лучших Сериалов от НВО (Квітня 2020).

Loading...