Перші серії нового сезону серіалу "Твін Пікс" покажуть 21 травня: подробиці

Дату прем'єри нового сезону серіалу "Твін Пікс" повідомив Девід Невінс, президент американського кабельного телеканалу Showtime. 21 травня презентують перші дві серії. Через тиждень, 28 травня, Showtime покаже на своєму майданчику третій і четвертий епізод. Потім "Твін Пікс" будуть показувати з періодичністю одна серія в тиждень.

Про новий сезон поки відомо небагато. Відомо лише, що події розгорнуться в теперішньому часі. Раніше Девід Лінч згадував, що продовження "Твін Пікса" буде прив'язане до сценарію повнометражного приквела "Твін Пікс: Крізь вогонь". Девід Невінс, вже переглянув всі серії, в свою чергу, підігрів аудиторію ремаркою, що новий сезон - "чистий героїн в версії Девіда Лінча".

Реакція шанувальників "Твін Пікса" на новина про зйомки продовження виявилася неоднозначною:

- Фільм був дуже суперечливим, так що сподіваюся, що вони не будуть сильно прив'язувати продовження до нього. Я хочу зануритися в атмосферу серіалу, а не цього дивного фільму, - пише користувач keyleen на сайті Кінопоіск.ру.

- Очікування від 3 сезону серіалу "Твін Пікс" дуже великі, я б навіть сказав надмірно великі. Новий сезон виходить кілька в інших телевізійних реаліях, ніж оригінальні серії. За 25 років багато що змінилося, вийшли десятки високоякісних серіалів, глядач має можливість щорічно дивитися абсолютно різні кіно і телепродукти у великій кількості. Та й сам Лінч досить-таки давно (з часів "Внутрішньої імперії" 2006 року) не випускав фільми / серіали під своєю режисурою, що може позначитися. На цьому тлі видати серіал, який зможе виправдати всі очікування буде неймовірною подією. Але тим не менш сподіваємося і чекаємо, сподіваємося і чекаємо травня 2017 року, - пише користувач Тиберій на сайті Кінопоіск.ру.

Тизер третього сезону Твін Пікс за участю Девіда Лінча, в якому він їсть пончик:

Всього в третьому сезоні "Твін Пікса" - 18 серій. Не виключено, що після прем'єри буде прийнято рішення про написання сценарію для четвертого сезону.

  • Прем'єра першого сезону "Твін Пікса" відбулася 12 квітня 1990 року в США. За сценарієм, дія розгортається в маленькому вигаданому містечку Твін Пікс. Основна сюжетна лінія серіалу в перших 16 серіях - історія розслідування спеціальним агентом ФБР Дейлом Купером шокуючого вбивства старшокласниці Лори Палмер. Дія відбувається в 1989 році, і кожна серія, за рідкісним винятком, є один день в порядку хронології подій.
  • У 1992 році був знятий пріквел "Твін Пікс: Крізь вогонь", сюжет якого крутиться навколо останніх семи днів життя Лори Палмер і зачіпає вбивство іншої школярки. Незважаючи на відгуки критиків, приквел провалився в американському прокаті: на зйомки було витрачено 10 мільйонів доларів, а касові збори - ледь досягли 1 мільйона.
  • Вперше інформація про зйомки третього сезону з'явилася в 2014 році. Спочатку продовження, що складається з 18 серій, хотіли презентувати в 2016 році, проте пізніше дату прем'єри перенесли на 2017 рік. У зйомках взяли участь ряд акторів, які знімалися в перших двох сезонах "Твін Пікса", в тому числі актор, який грає роль агента Купера.

Дивіться відео: #Школа. Недитячі ігри. 1 серія (Жовтень 2019).