15 найкрутіших серіалів від Showtime

За більш ніж тридцятирічну історію у американського телеканалу Showtime накопичилося багато хороших фільмів власного виробництва. При цьому компанія чомусь довгий час не наважувалася зайти на ринок серіалів. Все змінилося в середині двохтисячних, коли керівництво Showtime виділив багатомільйонний бюджет на зйомку серіалу "Майстри жахів" (тільки не кажіть, що ви вперше чуєте про таке). За ним послідували більш успішні проекти - "Декстер" (2006 рік), Californication з неповторним Девідом Духовни у головній ролі (2007 рік) ... В цьому році Showtime випустив серіал "Жартую", в якому ще один актор - Джим Керрі - розкрився з несподіваного боку, успішно зігравши роль драматичного героя. Ми вивчили список всіх серіалів, знятих телекомпанією за останні 13 років, і вибрали самі класні. Зустрічайте - 15 найкращих серіалів від Showtime.

Патрік Мелроуз / Patrick Melrose

КиноПоиск: 7.7 / IMDb: 8.2
 • 2018
 • 1 сезон

На перший погляд Патрік Мелроуз здається цілком успішною людиною, якій нема на що скаржитися. Він молодий, привабливий і досить багатий - хіба не про це мріють усі? Але на ділі Патрік глибоко нещасний і абсолютно не цінує те, що у нього є. Він розмінює життя на наркотики і випадкові сексуальні зв'язки, намагаючись заповнити свою екзистенціальну порожнечу, але нічого не виходить. А все через психологічну травму, завдану йому батьком в глибокому дитинстві. Батько вже помер і кремували, а наслідки його рішень і вчинків досі ламають Патріку життя.

Декстер / Dexter

КиноПоиск: 8.3 / IMDb: 8.7
 • 2006 - 2013
 • 8 сезонів

У Декстера Моргана досить дивна залежність: час від часу його долає болісна спрага крові, яка в прямому сенсі слова отруює його життя рівно до тих пір, поки чоловік не вчинить убивство. Щоб не бути чудовиськом і не вбивати невинних людей, Декстер полює на злочинців і жорстоко їх карає за провини перед людством. В інший час він намагається вести життя самого звичайного представника суспільства. Не маючи ні звичного всім емоційного спектра, ні природних для людини почуттів, Декстер робить все, щоб не виділятися на загальному тлі.

Безстидники / Shameless

КиноПоиск: 8.6 / IMDb: 8.7
 • 2011 -…
 • 9 сезонів

Галлагера - багатодітна і скажено бідна сім'я. Френк, замість того, щоб виконувати батьківські обов'язки, зловживає алкоголем і наркотиками, а його дружина так і зовсім давним-давно втекла з іншим чоловіком. Всі турботи про сім'ю лягли на плечі молодої Фіони, старшої дочки. Вона відкладає в сторону навчання і особисте життя для заробітку грошей, яких все одно не вистачає. Ліп готується до вступу в університет, Ієн переживає кризу в ході усвідомлення своєї гомосексуальності, Деббі відчуває підлітковий максималізм, а Карл, незважаючи на юний вік, вже має проблеми з законом ...

Блудливая Каліфорнія / Californication

КиноПоиск: 8.0 / IMDb: 8.3
 • 2007 - 2014
 • 7 сезонів

Хенк Муді - відомий письменник, який, після низки успішних публікацій, приходить до думки, що остаточно списався і розгубив всі думки. Творчий криза перетворює його на справжнє чудовисько, схиблений на алкоголі, наркотиках і сексі. У зв'язку з цим він втрачає близьких людей, зокрема дружину, яка йде від нього і намагається побудувати нову сім'ю з пристойним чоловіком, і маленьку дочку, що зіткнулася з серйозним розчаруванням. Хенку дуже непросто, він емоційно і фізично виснажений, але з останніх сил чоловік намагається хоч якось налагодити своє життя.

Родина / Homeland

КиноПоиск: 8.1 / IMDb: 8.3
 • 2011 -…
 • 8 сезонів

Ніколас Броуді, будучи сержантом морської піхоти, опинився в полоні і за сім років в неволі пережив багато. Як тільки йому вдалося вибратися на свободу і отримати надію на те, що життя зовсім скоро налагодиться, на нього падає підозра в тому, що він причетний до організації великого теракту на території Сполучених Штатів Америки. Цю справу веде Керрі Меттісон, агент ЦРУ, і він готовий на все, щоб запобігти національну трагедію.

Тюдори / The Tudors

КиноПоиск: 8.0 / IMDb: 8.1
 • 2007 - 2010
 • 4 сезони

Генріх VIII -Молодий і амбітний король, якому мало наявної на руках влади, тому він робить все, щоб стати лідируючим монархом Європи. Однією з головних турбот є відсутність наступника, адже його син Генрі Фіцрой загинув, а принцеса Марія не може бути спадкоємицею престолу. Анна Болейн - молода дівчина, на яку король поклав око. Він упевнений, що вже вона-то точно зможе народити йому сина.

Борджіа / The Borgias

КиноПоиск: 7.9 / IMDb: 7.9
 • 2011 - 2013
 • 3 сезону

Родріго Борджіа - узурпатор і самодур, який відмовився від релігії і взагалі не залишив в собі нічого святого. Він здатний на будь-які звірства заради своєї вигоди і утримання влади в своїх руках. Жадібний, нахабний, безчесний і жорстокий, він одним своїм виглядом вселяє в усіх первісний жах, через що проти нього не може виступити ніхто. Але як довго народ ще буде терпіти такого правителя? Чи ви не знайдеться того, хто дасть відсіч?

Косяки / Weeds

КиноПоиск: 7.8 / IMDb: 8.0
 • 2005 - 2012
 • 8 сезонів

Ненсі - нещасна мати одиначка, яка намагається прогодувати і гідно виростити двох дітей. Вони проживають в районі, який вважається кримінальним, серед таких же нужденних людей. Коли ситуація стає безвихідною, Ненсі вирішується зв'язатися з кримінальними колами і почати торгувати наркотиками, починаючи з марихуани і закінчуючи героїном. Так Ненсі дізнається секрети інших людей, що приходять до неї за товаром, і серед них є навіть високопоставлені особи. Чи вдасться їй вижити в цьому світі і забезпечити своїм дітям стерпне існування? Або ж нова робота принесе одні тільки проблеми, впоратися з якими Ненсі абсолютно точно не під силу?

Мільярди / Billions

КиноПоиск: 8.1 / IMDb: 8.4
 • 2016 -…
 • 4 сезони

Боббі Аксельрод - глава великого інвестиційного фонду, а Чак Родс - прокурор і видатний політик. Здавалося б, що може їх пов'язувати між собою? Відповідь: ворожнеча. Вони готові на все, аби насолити один одному, підірвати репутацію і зруйнувати вибудовується роками бізнес. Чак хоче позбавити Боббі його фонду, коли як Боббі планує скинути Чака з його теплого насидженого містечка. Чому все так? І хто ж вийде переможцем у цій сутичці?

Епізоди / Episodes

КиноПоиск: 7.4 / IMDb: 7.9
 • 2011 - 2017
 • 5 сезонів

Шон і Беверлі Лінкольн - талановиті сценаристи, які довгий час мріяли вибратися на територію голлівудського кінематографа. В їх руках знаходиться сценарій для ремейка британського, вкрай успішного серіалу. Багато хто мріяв побачити його американську версію, і Лінкольни підготували грунт. Головну роль пропонують відомому акторові Метту Лебланом, який, незважаючи на перспективи, не вірить в успіх проекту і не дуже-то хоче ризикувати своєю кар'єрою заради сумнівного серіалу.

Майстри сексу / Masters of Sex

КиноПоиск: 7.5 / IMDb: 8.0
 • 2013 - 2016
 • 4 сезони

Вільям Мастерс - доктор, який протягом багатьох років кинув на дослідження циклу сексуальних реакцій людини. Вірджинія Джонсон - його помічниця, колега і коханка, яка робить в працю свій посильний внесок. Мета їх роботи - з'ясувати, як працює людська сексуальність, які фази має збудження чоловіка і жінки і які трапляються відхилення в даних процесах. У дослідженнях беруть участь добровольці - звичайнісінькі американці, зацікавлені в результатах. Серед них сімейні пари, як тільки-тільки що зв'язали себе узами шлюбу, так і ті, що прожили пліч про бік десятиліття, повії та особи з гомосексуальною орієнтацією.

Жартую / Kidding

КиноПоиск: 7.9 / IMDb: 7.9
 • 2018 -…
 • 2 сезону

Джефф - співробітник телебачення і визнаний народний улюбленець. Під псевдонімом містер Піклс він веде телепрограми для дітей та є зразком для наслідування, адже він добрий, чуйний і весела людина. Але як бути улюбленцем і далі, коли життя руйнується буквально на очах? Як залишатися прикладом для дітей, коли тебе затягує чорна депресія?

Коханці / The Affair

КиноПоиск: 7.5 / IMDb: 8.0
 • 2014 -…
 • 5 сезонів

Ноа - письменник-початківець, перший роман якого має шалений успіх, а ось другий все ніяк не хоче народжуватися на білих сторінках, як би він не намагався вичавити з себе хоч що-небудь. Елісон - офіціантка, яка переживає кризу всередині відносин з чоловіком. Вони начебто люблять один одного, але недавня трагедія не дозволяє їм знову стати близькими людьми. Випадкова зустріч призводить до того, що у Ноа і Елісон зав'язується пристрасний роман, але які у нього шанси на успіх?

Мертві, як я / Dead Like Me

КиноПоиск: 7.7 / IMDb: 8.1
 • 2003 - 2004
 • 2 сезону

Джорджія Ласс - неспокійна молода дівчина, якій хочеться знайти своє місце в житті і відчути щастя. Заради цього вона спочатку вступає до коледжу, а потім кидає його, заводить несерйозні відносини, перериває оголошення на предмет відповідний роботи. А потім через ідіотського збігу обставин Джорджія вмирає і дізнається, що їй потрібно стати женців, що збирають людські душі. Мабуть, нема про такому призначенні вона мріяла.

Страшні казки / Penny Dreadful

КиноПоиск: 7.5 / IMDb: 8.2
 • 2014-2016
 • 3 сезону

Лондон - похмурий і туманний місто, жителі якого вкрай метушливі і зосереджені на своїх проблемах. Орієнтир на побутові клопоти заважає їм розгледіти жахи, які оточують їх з кожним днем, витягаючи все соки і волю до щасливого життя. Вони не розуміють, що все їх занепокоєння і трагедії, в общем-то, пов'язані саме з ними. Вулицями Лондона, поряд зі звичайними людьми, бродить нечисть. Щоб виживати і далі творити свої звірства, ці істоти пожирають людські душі, адже ті, прикрившись уявної сліпотою, навіть не уявляють, які насправді зазнають збитків ...

Дивіться відео: 15 сериалов, которые должен посмотреть каждый (Квітня 2020).

Loading...