15 серіалів, заснованих на реальних подіях

Часом ми дивимося серіали і думаємо, що всі ці історії - суцільна вигадка. Але іноді творців навіть самих божевільних сюжетів надихають реальні випадки з життя.
Ми знайшли для своїх читачів серіали, які розповідають глядачам зовсім не вигадані історії.

У всі тяжкі / Breaking Bad

Кинопоиск: 8.8 / IMDb: 9.5

На створення цього серіалу, який став справжнім світовим хітом, продюсерів надихнули реальні історії відразу кількох вчителів хімії - Уільма Дункана, який варив метамфетамін прямо на території школи в Техасі, і замішаного в продажу наркотиків Стівена Дорана, у якого діагностували рак третьої стадії.


Манхеттен / Manhattan

Кинопоиск: 7.3 / IMDb: 7.8

Події серіалу розгортаються на тлі секретних робіт США по створенню першої в світі атомної бомби. Кращі вчені працюють над проектом в пустелі Нью-Мексико і разом зі своїми сім'ями намагаються вижити в світі, де секрети і брехня міцно проникли в їх житті.


Голдберг / The Goldbergs

Кинопоиск: 6.6 / IMDb: 8.2

Серіал розповідає історію єврейської сім'ї, яка мешкає в Америці в 1980-х роках. Кожен з членів цієї скандально відомої родини має свої відмінні риси характеру, завдяки яким славиться на всю округу. Герої були списані з членів сім'ї творця серіалу Адама Голдберга, який фактично переніс на екрани історії зі свого дитинства.


Помаранчевий - хіт сезону / Orange Is the New Black

Кинопоиск: 7.9 / IMDb: 8.2

Екранізація мемуарів Пайпер Керман. За вчинене в минулому злочин головна героїня опиняється у в'язниці на довгі 15 місяців. Відтепер їй необхідно не тільки звикнути до нового оточення, але і просто вижити.


Кабульська кухня / Kaboul Kitchen

IMDb: 7.7

Серіал, який можна віднести до жанру чорної комедії, заснований на реальній історії француза, який в 2005 році відкрив ресторан в столиці Афганістану.


Брати по зброї / Band of Brothers

Кинопоиск: 8.6 / IMDb: 9.5

Екранізація однойменної книги Стівена Едварда Амброза, в якій розповідається про бойовий шлях роти E (Easy) від тренувального табору в Таккоа, штат Джорджія, через висадку в Нормандії, операцію «Маркет Гарден» і Бастонское бій до кінця війни.


Підпільна імперія / Boardwalk Empire

Кинопоиск: 8.1 / IMDb: 8.6

Екранізація книги Нельсона Джонсона, в якій описується перетворення Атлантик-Сіті з невеликого тихого курортного міста в одну з найвідоміших столиць азартних ігор і шоу-бізнесу. Дія серіалу відбувається в 1920-х роках.


Версаль / Versailles

Кинопоиск: 7.7 / IMDb: 7.9

Серіал розповідає про Людовіка XIV, який зійшов на престол, коли йому було 4 роки. Щоб вижити під тиском ради міністрів, який керував країною довгі роки, король намагається вибудувати нову владу в селі, розташованої далеко від Парижа.


Секрети на кухні / Kitchen Confidential

Кинопоиск: 7.8 / IMDb: 8.2

Екранізація однойменної книги шеф-кухаря Ентоні Бурдена, в якій він розповідає про те, що ж насправді відбувається за закритими дверима професійних кухонь всього світу.


Нарко / Narcos

Кинопоиск: 8.4 / IMDb: 8.9

Серіал, заснований на реальній хроніці кримінального життя найвідомішого колумбійського наркобарона Пабло Ескобара, який заробив мільярди на своєму незаконному бізнесі.


Крах / The Fall

Кинопоиск: 7.7 / IMDb: 8.2

Місцеве населення міста в Північній Ірландії тероризує серійний вбивця, і міська поліція ніяк не може обчислити цього маніяка. Історія реально існуючого американського серійного вбивці Денніса Рейдера, який діяв в США в 1974-1991 роках.


Труднощі асиміляції / Fresh Off the Boat

Кинопоиск: 7.1 / IMDb: 8.0

Реальна історія азіатської сім'ї, що живе в Америці в 1990-х роках. Одного разу все сімейство переїжджає з Вашингтона в Орландо з метою відкрити м'ясний ресторан. І цей переїзд стає для них справжнім культурним шоком.


Клініка / Scrubs

Кинопоиск: 8.7 / IMDb: 8.4

Популярний ситком 2000-х років заснований на реальних подіях з життя одного творця серіалу Білла Лоуренса. Після того Джонатан Доріс розповів йому про свою роботу в клініці в якості лікаря-початківця, продюсер вирішив зняти повноцінний серіал, присвячений життю і кар'єрі молодих ординаторів.


Скандал / Scandal

Кинопоиск: 7.6 / IMDb: 7.8

Реальна історія фахівця зі зв'язків з громадськістю Джуді Сміт. Після тривалої роботи на самого президента США героїня створює власне антикризове агентство, мета якого - усувати проблеми високопоставлених клієнтів до того, як вони стануть загальним надбанням.


Всі ненавидять Кріса / Everybody Hates Chris

Кинопоиск: 7.9 / IMDb: 7.4

Кріс - найстарша дитина у сім'ї, і тому на нього частково лягає виховання молодших сестри і брата. Але на відміну від них йому доводиться ходити не в привілейовану школу, де він відразу стає мішенню для інших однокласників. Серіал заснований на реальних подіях з життя коміка Кріса Рока.

Дивіться відео: топ 5 фільмів на основі реальних подій (Листопад 2019).

Loading...