7 міні-серіалів, які можна подивитися за добу

Міні-серіали стрімко набирають популярність і творці намагаються якомога лаконічніше укласти багатий сюжет в кілька серій, щоб глядач в повній мірі насолодився тим, що відбувається на екрані, але при цьому не був змушений чекати наступний сезон ще півроку або більше.
Ми зібрали для вас самі захоплюючі міні-серіали, які буквально хочеться подивитися в один присід, тому що вони утримують увагу і ні на секунду не послаблюють хватку. Дивимося.

Патрік Мелроуз

Patrick Melrose | 1 сезон, 5 серій | 2018 рік

Патрік Мелроуз - багатий і успішний чоловік, який, здавалося б, має все для щасливого життя. Проте, він схильний до рефлексії, самобичування і саморуйнування через травми, які йому завдав батько ще в дитинстві. Патрік, навіть ставши дорослим чоловіком, не зміг викорчувати з себе минуле, і так прийшов до алкоголю, наркотиків та розпусті.

Краса всередині

The Beauty Inside | 1 сезон, 6 серій | 2012 рік

Це легкий і незвичайний серіал про Алекса, хлопця, який не має свого власного тіла. Кожен наступний день він проводить в тілі іншої людини. Це позбавляє його можливості вести нормальний спосіб життя - вчитися, працювати, будувати довгострокові відносини з людьми. І Алекс зумів з цим змиритися, прийняти свою суть і жити в світі з нею. Але одного разу він зустрічає дівчину на ім'я Лея, яка змушує його відчути щось абсолютно нове і далеке від того, до чого він звик ...

Грішниця

The Sinner | 2 сезону, 16 серій | 2017 рік

Кора Таннетті - улюблена дружина і ласкава мама, яка одного разу робить імпульсивна вбивство на пляжі на очах у своєї сім'ї. Ніколи раніше не проявляла агресії, абсолютно здорова жінка і сама не розуміє, що сталося, про що неодноразово повторює на численних допитах, але своєї провини, тим не менш, не заперечує. За справу береться досвідчений детектив ...

Вона ж Грейс

Alias ​​Grace | 1 сезон, 6 серій | 2017 рік

Грейс - ірландка, яка працювала покоївкою на якогось Томаса Таннера. Коли він був убитий, всі докази вказували на дівчину, і вона не зуміла довести свою невинність, оскільки навіть не пам'ятала події того фатального дня. За вбивство їй довелося відсидіти у в'язниці цілих десять років, після чого вона вийшла на свободу і звернулася до нікому доктору Саймону, нібито здатному повернути їй втрачені спогади. Що ж сталося насправді? Чи винна вона насправді чи все це жахливе непорозуміння?

Пташина пісня

Birdsong | 1 сезон, 2 серії | 2012 рік

Стефан і Ізабелль полюбили один одного всупереч численним несприятливим обставинам. Скоро світ струсоне війна, а дівчина, до того ж, заміжня. Але хто здатний протистояти щирого почуття і, що важливо, вибуховий пристрасті? До того ж, цей запаморочливий роман - єдине, що дарувало Стефану сили під час страхітливих воєнних дій. Він марив про свою кохану і тому майбутньому, що може їх чекати.

Пікнік у Висячої скелі

Picnic at Hanging Rock | 1 сезон, 6 серій | 2018 рік

Кілька дівчат з пансіонату безслідно зникають неподалік від Висячої скелі, де проходив пікнік. Пошуки не призводять ні до якого результату, через що дужче починають ходити чутки про те, що це містичне місце, яке поглинуло зникли назавжди і це чекає не тільки їх. Де ж істина?

Ти

You | 2 сезону, 20 серій | 2018 рік

Джо працює в книжковому магазині, водить дружбу з сусідським хлопчиком і справляє приємне враження. Джиневра - починаюча письменниця, яка має певні проблеми у всіх сферах життя. Одного разу вони знайомляться і, звичайно ж, закохуються одне в одного. Тоді-то і стає зрозуміло, що Джо - сталкер, здатний вивідати про дівчину все, що завгодно, і підстроїти все так, щоб вона якомога швидше опинилася в його обіймах ...

Дивіться відео: Любовь по найму Фильм 2018 Мелодрама @ Русские сериалы (Січень 2020).

Loading...