10 серіалів для тих, кому подобаються складні детективні історії

Слідчі, розплутують низку дивних злочинів, і таємничі злочинці, які водять за ніс навіть найдосвідченіших слідчих. Дивні вбивства і непередбачуваний сюжет. Lastmag зробив добірку найцікавіших детективних серіалів, які ще довго не дадуть вам заснути.

Дуже дивні справи

На дворі - 1983 рік. Дія серіалу розгортається на території тихого провінційного американського містечка, де ніколи не відбувалося ніяких серйозних злочинів. Але одного разу вдень при дивних обставинах пропадає 12-річний місцевий хлопчик, якого звуть Уілл. Батьки зниклого школяра, місцевий шериф, а також кращий друг Уілла починають проводити власне розслідування. Але розплутати клубок не так-то просто. У той же час з секретної лабораторії збігає дівчинка, яка має телепатичні здібності. Незабаром в місті починає відбуватися все більше дійсно дивних загадкових подій.

Лютер

Серіал розповідає про детективі-генії Джона Лютера. Він використовує найрізноманітніші прийоми, в тому числі вписуються в рамки кримінального кодексу, щоб вивести злочинців на чисту воду. Джон Лютер з самого початку знає, як будуть діяти страшенні лиходії - адже він їх добре розуміє ...

Кожна серія - окремий сюжет. Цікавий факт: сценарист серіалу надихнувся історіями Шерлока і Коломбо, тому детектив Джон Лютер став своєрідною компіляцією цих героїв.

Молодий Морс

На дворі стоїть 1965 рік. Початківець поліцейський Ендевор Морс - любитель кросвордів і музики Вагнера - займається розслідуванням кримінальної справи про таємничу пропажу школярки. Разом з ним ми ламаємо голову над розгадкою злочину і повертаємося в минуле, в старий Оксфорд - місце, де відбуваються хитрі і інтелектуальні вбивства, відбуваються махінації з землею і підкупи місцевої влади. Крок за кроком Ендевор наближається до розгадки.

Готем

Історія крутиться навколо одного ключового персонажа - Джеймса Гордона, і його нелегкої служби детектива в загниваючий від корупції місті Готем. Це місто зберігає в собі чимало секретів, і складно зрозуміти, кому можна довіряти, а кому, навпаки, не можна.

Нічний адміністратор

Джонатан Пайн - колишній ветеран війни в Іраку, а нині нічний адміністратор найдорожчого готелю в Єгипті - завербований агентами спецслужб. Від нього вимагають, щоб він проник в міжнародну мережу торговця зброєю. Пайн підписується на операцію по впровадженню в злочинний синдикат. Організація торгує "смертю", не гребує хімічними засобами, напалмом, касетними бомбами і всім тим, що заборонено конвенціями ООН.

Детективне агентство Дірка Джентли

Серіал розповідає про тандем приватного детектива Джентли і його помічника Тодда. Кожен сезон вони розслідують якусь велику, здавалося б, абсолютно божевільну таємницю і стикаються з дивними персонажами.

Вбивство

В основі сюжету - вбивство 17-річної школярки Розі Ларсен. Розслідуванням справи займаються два детектива - Лінден і Холдер. Сюжет також зачіпає місцевих політиків та їх зв'язок з цією справою. Поступово стає ясно, що у кожного свій секрет.

Фарго

Дія розгортається в глухому містечку в Міннесоті. На дворі стоїть січень 2006 року. Головний герой - страховий агент Лестер Найгаард, лузер і невдаха по життю, якого зневажає навіть власна дружина - одного разу зустрічає незнайомця, якої вражає його своєю жорстокістю і тим самим змінює життя Лестера.

Як уникнути покарання за вбивство

Професор Енналіз Кітінг - блискучий адвокат. Вона викладає у студентів дисципліну під назвою: "Як уникнути покарання за вбивство". Але ті навіть не підозрюють, що незабаром їм доведеться застосувати свої знання в цій галузі в реальному житті ...

Справжній детектив


Дія розгортається в Луїзіані. В середині дев'яностих тут відбувається дивне вбивство дівчини. Вбивцю не могли знайти більше десяти років. У 2012 році справу про вбивство відкрили повторно, так як сталося схоже вбивство. Щоб краще просунутися в розслідуванні, поліція вирішує допитати колишніх детективів, які працювали над справою в 1995 році ...

Дивіться відео: Ghostbusters II (Лютого 2020).

Loading...