Як змінилися актори серіалу "Бригада" за 17 років

Перша частина багатосерійного фільму "Бригада" вийшла на екрани в 2002 році і миттєво стала популярною. Цьому сприяла реалістичність викладу подій, продуманість сюжетних ходів і яскраві персонажі, які полюбилися глядачам. Згодом було випущено ще 14 серій, що охоплюють часовий проміжок в 11 років, починаючи з 1989 року.

Сергій Безруков

Для Сергія Безрукова роль Саші Білого, кримінального авторитета, ватажка банди, що складається з його близьких друзів, стала фактично дебютною на телебаченні. Після виходу першої частини його популярність моментально злетіла до небес і навіть стала своєрідним мемом - всі значущі, культові ролі треба грати Безрукову.
Незважаючи на популярність, Безруков продовжив грати в театрі, зокрема, Московському театрі-студії Олега Табакова, з'являвся в постановках Московського Художнього театру імені Чехова, Московського губернського театру. Зайнятість в театрі не завадила йому зіграти в 64 фільмах, озвучувати мультфільми, спробувати себе в якості продюсера і сценариста, зіграти в 17 телепроектах, взяти участь в численних аудіо-проект (наприклад, стати читцем аудіокниг).
У минулому році Сергій створив власну рок-групу і записав сингл. У нього власна продюсерська компанія, він очолює Московський губернський драматичний театр, активно займається політикою.
Зараз Безруков знімається в 2 сезоні серіалу "Годунов", який повинен вийти в 2019 році. У цьому ж році виходить на екрани серіал про молодість Остапа Бендера з його участю.

Дмитро Дюжев

Дмитро Дюжев виконав роль Космосу Юрійовича Холмогорова або просто "Космосу". Його персонаж, можливо, найяскравіший в серіалі, оскільки демонструє зміну особистості внаслідок зміни роду діяльності і захоплення наркотиками.
До зйомок у "Бригаді" актор задовольнявся епізодичними ролями. Але роль Космосу принесла йому неймовірну популярність.
Він продовжив грати в театрі (МХТ імені Чехова і Московський губернський театр), але більш зосередився на ролях в кіно і на телебаченні. Зіграв понад 50 ролей у фільмах, брав участь в численних шоу, а також пробував свої сили в якості режисера і в озвучці. Нещодавно відбулася світова прем'єра історичної драми "Тобол", в якій Дюжев зіграв Петра I. У планах - гастролі з моноспектаклем "Євгеній Онєгін" в Празі.

Павло Майков

Павло Майков зіграв Віктора Павловича Пчолкіна ( "Пчёлу"). Незважаючи на незакінчену освіту, персонаж, мабуть, найрозумніший з усіх, він чудово розбирається в фінансах.
Майкова не вдалося досягти популярності своїх колег, він багато часу приділяв театру, знявся в понад 40 фільмах. Його останній проект - міні-серіал "Бендер", що оповідає про молодість Великого комбінатора. У проекті він задіяний разом з колишнім колегою, Безруковим. Серіал повинен вийти в 2019 році. Майков також зіграв Меньшикова в "Тобол", де Дюжев зобразив Петра I. Також актор знімається в популярному серіалі "Ольга". У 2019 виходить драматичний міні-серіал "Про що вона мовчить" за участю актора.
Павло щільно захоплюється музикою, він заснував три музичні гурти, сам є автором і виконавцем пісень. Пробував себе в театральній режисурі.

Володимир Вдовиченков

Володимир Вдовиченков виконав роль Валерія Костянтиновича Філатова ( "Філа"), найпоряднішого і врівноваженого з бригади. Після "Бригади" він також став дуже популярним, чому сприяла роль в культовому фільмі "Бумер". Вдовиченков зіграв в 29 фільмах і 14 серіалах, з'явився в декількох відеокліпах. Кілька разів брав участь у театральних постановках. Остання робота актора - комедія "Дорогий тато" про бізнесмена сумнівних достоїнств, який покинув сім'ю. Фільм виходить на екрани 14 березня 2019 року. А вже через тиждень після нього стартує фільм жахів під назвою "Тварина". У вересні виходить фантастичний трилер "Аванпост", де Вдовиченков також зіграє одну з головних ролей.

Катерина Гусєва

Катерина Гусєва, яка зіграла в серіалі "Бригада" роль Ольги Євгенівни Бєлової, була досить затребувана і до серіалу. Вона постійно знімається, її остання робота - згадана історична драма "Тобол", де вона зіграла Катерину I.

Подивіться:

Як виглядають і чим займаються головні герої фільму "Бумер"

Як змінилися головні герої "Іронії долі" за 45 років

Дивіться відео: КАК СЕЙЧАС ЖИВУТ АКТЕРЫ СЕРИАЛА СВАТЫ? #2. София Стеценко, Марина Сердешнюк и др. (Листопад 2019).

Loading...