15 крутих серіалів, які можна подивитися за тиждень

Кожен день, приходячи з роботи, нам всім хочеться приділити собі трохи уваги і подивитися захоплюючий серіал. Але буває, що не залишається ні сил, ні часу. А так хочеться зануритися в світ таємниць і загадок, побувати в шкурі детектива або заглянути в минуле.

Одного разу вночі

Серій: 8

Рік: 2016

Кинопоиск: 7.8 / IMDb:8.6

Молодий нью-йоркський таксист зустрічає незнайомку, і вони вирішують провести ніч разом. Прокинувшись вранці, головний герой виявляє в своїй квартирі труп дівчини. Для поліції, адвокатів і навіть рідних він - вбивця. Але чи знайдеться людина, яка повірить у його невинність і врятує хлопця від покарання?


Кінець параду

Серій: 5

Рік: 2012

Кинопоиск: 7.7 / IMDb:7.7

Головний герой Крістофер Тітженс - абсолютне втілення моралі британської аристократії: манірний і галантний, людина з непохитними моральними принципами. Ось тільки Тітженс ніяк не міг уявити, що поставить під сумнів вірність своїй дружині і закохається в юну Суфражистки Валентину, заради якої змінить свій погляд на життя. Цей серіал про честь, гідність і про те, що потрібно залишатися собою за будь-яких обставин.


Що знає Олівія?

Серій: 4

Рік: 2014

Кинопоиск: 8.0 / IMDb:8.4

Це історія життя вчительки Олівії Кіттерідж і її сім'ї, яка охоплює 20-річний період. Будучи строгим людиною, Олівія залишається вимоглива не лише до себе, але і до оточуючих, особливо до своєї сім'ї. А від цього страждають її син, який, на її думку, не так розумний, як хотілося б, і чоловік, який став занадто простим. Пронизливий серіал про неможливість сімейного щастя.


Порожня корона

Серій: 7

Рік: 2012-2016

Кинопоиск: 8.2 / IMDb: 8.5

Серіал розповідає про життя трьох королів - Річарда II, Генріха IV і Генріха V - і про те, як їх долі формували історію. Рекомендується до перегляду всім любителям творів Шекспіра і тим, хто хоче ознайомитися з його творчістю.


Записки юного лікаря

Серій: 8

Рік: 2012-2013

Кинопоиск: 7.3 / IMDb: 8.0

У неспокійний революційний час юний лікар Володимир Бомгард прибув в маленьке село, де взявся лікувати місцевих жителів. Головному герою доводиться досить нелегко, адже він змушений стикатися з труднощами своєї професії, а також постійними забобонами пацієнтів. В основу серіалу лягли розповіді великого письменника М. А. Булгакова.


Краса всередині

Серій: 6

Рік: 2012

Кинопоиск: 7.9 / IMDb: 8.4

Життя головного героя Алекса кардинально відрізняється від інших людей. Адже щоранку він прокидається в тілі якоїсь людини. Протягом всього сезону Алекс розповідає про те, що він пережив і відчув, поживши один день в тілі іншої людини.


Крихітка Дорріт

Серій: 14

Рік: 2008

Кинопоиск: 7.8 / IMDb: 8.3

Це історія про непростого кохання Емі Дорріт, народженої в стінах в'язниці, куди потрапила її сім'я після банкрутства, і Артура Кленнема, що намагається налагодити стосунки зі своєю деспотичної матір'ю. Серіал про дружбу, турботу, взаєморозуміння, терпимості і про те, що в кожній сім'ї є свій скелет у шафі і іноді краще, якщо шафа цей буде закритий надійніше.


11.22.63

Серій: 8

Рік: 2016

Кинопоиск: 7.7 / IMDb: 8.3

Вчителю англійської мови Джеку Епплінгу представляється відмінна можливість заглянути в 60-і роки і запобігти вбивству Кеннеді. Але головний герой навіть не міг припустити, що у минулого є свої таємниці, спокуси і наслідки, які не зможуть його відпустити.


Гудіні

Серій: 2

Рік: 2014

Кинопоиск: 7.5 / IMDb: 7.4

Це історія про хлопчика з бідної єврейської сім'ї, який, одного разу побачивши виступ фокусника, загоряється ідеєю стати великим ілюзіоністом. Він багато вчиться, тренується, виступає і подорожує, переслідуючи свою мету - стати великою людиною і запам'ятатися мільйонам.


Городок

Серій: 3

Рік: 2012

Кинопоиск: 6.9 / IMDb: 6.8

Головний герой серіалу Марк Ніколас повертається в рідне місто через трагедію, що сталася в родині. Розібравшись в події, Марк ставить під сумнів самогубство батьків і вирішує сам у всьому розібратися. Серіал рекомендується до перегляду тим, хто любить трилери в дусі Агати Крісті.


Майстер втечі

Серій: 3

Рік: 2013

Кинопоиск: 7.6 / IMDb: 7.7

Уілл Бертон - талановитий адвокат, що володіє незрівнянним інтелектом і неймовірною чарівністю. Він спеціалізується на справах по тяжких кримінальних злочинів. Як адвокат він користується великим попитом, тому що не програв жодної справи. Але він виправдовує головного підозрюваного у справі про жахливе вбивство, і це призводить до несподіваних лякає наслідків.


Міленіум

Серій: 6

Рік: 2010

Кинопоиск: 7.9 / IMDb: 8.4

Журналіст Мікаель Блумквіст і загадкова дівчина-хакер Лісбет Саландер розслідують таємничі події - пропажу жінки і вбивство невинної людини. Серіал зняли за однойменною трилогії Стіга Ларсона.


Ляпас

Серій: 8

Рік: 2015

Кинопоиск: 7.1 / IMDb: 6.1

Одного разу на барбекю в честь ювілею запальний гість дає ляпас розпещеному дитині, чиї батьки дивилися на хуліганство сина крізь пальці. Але ця дія призводить до незворотних наслідків: мама дитини вирішує подати в суд, тим самим розвалюючи міцну компанію друзів на частини. Захоплююча драма, що показує систему людських цінностей.


Утопія

Серій: 12

Рік: 2013-2014

Кинопоиск: 7.7 / IMDb: 8.5

"Експерименти Утопії" - легендарний графічний роман, оповитий таємницею. Життя п'яти малознайомих людей, до рук яких потрапив рукопис, виявляються під загрозою. Коли по твоєму сліду йде безжальна секретна організація, відома як "Мережа", є тільки один спосіб вижити - втеча.


І нікого не стало

Серій: 3

Рік: 2015

Кинопоиск: 7.4 / IMDb: 8.0

Вісім незнайомих один з одним людей виявляються запрошеними в чудовий замок, розташований на острові. Зібравшись за столом, гості дізнаються, що господарів немає в будинку, а єдині живуть тут - сімейна пара слуг. Саме вони ставлять присутніх грамофонну запис, яка звинувачує їх всіх у вбивствах і обіцяє їм відповідне покарання за це. Серіал заснований на знаменитій книзі Агати Крісті "10 негренят".

Дивіться відео: 15 сериалов, которые должен посмотреть каждый (Жовтень 2019).